رهبری جدید وزارت فوایدعامه با رئیسان و شماری از کارمندان این وزارت دیدار نمود

wali_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳۱ - ۱۲:۴۶
رهبری جدید وزارت فوایدعامه با رئیسان و شماری از کارمندان این وزارت دیدار نمود

رهبری جدید وزارت فوایدعامه که از سوی امارت اسلامی افغانستان تعیین شده اند، امروز شنبه با روئسای وزارت فوایدعامه، اداره خط آهن و شماری از کارمندان ادارات متذکره دیدار تعارفی نمود.

در این دیدار، مولوی بخت الرحمن شرافت سرپرست وزارت فوایدعامه، مولوی محمد قاسم فرید و مولوی مصطفی معاونین شان اشتراک نموده بودند.

مولوی بخت الرحمن شرفت سرپرست وزارت فوایدعامه، ضمن تبریکی پیروزی امارت اسلامی افغانستان گفت: رهبری امارت اسلامی افغانستان بخاطر آبادی و بازسازی این کشور متعهد است و با تمام توان در قسمت اعمار و ساختمان شاهراه ها، سرکها، پل ها و پلچک ها تلاش می نماید.

سرپرست وزارت فوایدعامه به تمام کارمندان این وزارت اطمینان داد که بدون کدام ترس به وظایف خویش ادامه دهند و حقوق هیچ کارمند ضایع نمی شود.

وی اضافه نمود؛ کارمندان تخنیکی این وزارت، چشم های من است؛ در قسمت اعمار و ساختمان سرکها و ترمیم سرکها از آنها کار گرفته می شود.

سرپرست وزارت فوایدعامه گفت؛ ترمیم قسمت های تخریب شده شاهراه کابل – کندهار، از ولایت زابل الی میدان وردک از سوی امارت اسلامی جریان دارد و خرابی این شاهراه باعث مشکلات مردم گردیده است.

در ادامه، مولوی محمد قاسم فرید و مولوی مصطفی معاونین وزارت فوایدعامه ضمن تبریکی پیروزی امارت اسلامی بالنوبه صحبت نموده افزودند؛ رهبری امارات اسلامی بخاطر اعمار و ساختمان زیربناهای ترانسپورتی اراده محکم دارد و جهت آوردن سهولت های ترانسپورتی تلاش می نمایند.

در اخیر جلسه، معاون تخنیکی اداره خط آهن و شماری از روئسا ضمن خوش آمدید به رهبری جدید، در مورد کارهای ادارات خویش صحبت نمودند و تعهد کردند که بخاطر آبادی این کشور و آوردن سهولت به مردم افغانستان با امارت اسلامی افغانستان همکار می باشند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۴ - ۲۱:۴۲
Background image

دیدار سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با رئیس سازمان غذایی جهان در افغانستان و معاون و نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای افغانستان

سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در حالیکه شماری از روئسای این وزارت حضور داشتند، با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهانWFP)  ) در افغانستان و داکتر رامز الاکبروف. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۳ - ۲۳:۱۴
Background image

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ به ارزش بیشتر از 53 میلیون افغانی از سوی امارت اسلامی افغانستان آغاز گردید

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ در سفر رسمی محترم مولوی بخت الرحمن شرافت معین مالی مالی و اداری وزارت فوایدعامه به ولایت پروان، در حالیکه وی را یک تیم تخنیکی و معاون مقام ولایت پروان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳۱ - ۱۴:۲۱
Background image

سرپرست وزارت فوایدعامه با شماری از کارمندان و پرسونل خدماتی این وزارت دیدار نمود  

مولوی بخت الرحمن شرافت سرپرست وزارت فوایدعامه با شماری از کارمندان و پرسونل خدماتی این وزارت امروز یک‌شنبه، مورخ ۳۱ اسد ۱۴۰۰ در تالار جلسات، دیدار و مشکلات آنها را استماع نمود.

در این. . .

BACK TO NEWS