کار ترمیم و باز سازی یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

media_admin
Wed, Feb 07 2024 10:25 AM
کار ترمیم و باز سازی یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار ترمیم یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز از سوی وزارت فوایدعامه به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و با حضور داشت والی محترم ولایت کندز، قوماندان محترم امنیه، رئیس فواید عامه این ولایت و شماری از مسؤلین محلی افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.
این پل؛ به طول۱۲۰ متر و عرض ۸ متر، در مسیر ولسوالی قلعه ذال موقعیت دارد، که شیر خان بندر را با ولسوالی دولت آباد ولایت بلخ وصل می سازد و در انتقال اموال تجارتی نقش مهم و اقتصادی دارد.

کار ترمیم و بازسازی این پل میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت خصوصی ساختمانی و سرک سازی به ارزش ۴۷۷۱۸۶۰ افغانی قرارداد گردیده بود، که در مدت سه ماه تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.
قابل یاد آوریست که با ترمیم این پل مشکلات ترانسپوتی مردم نسبت به گذشته حل شده است.
 

.

10 months 3 weeks ago

.

Latest news

Tue, Jul 27 2021 1:35 PM
Background image

Maintenance of 6.98 km part of Kabul-Kandahar highway completed

Zabul: Ministry of Public Works announced the periodic maintenance and rebuilding of a 6.98-kilometer long road in the Shajoi district of Zabul province, which is a part of the Kabul. . .

Tue, Jul 27 2021 1:09 PM
Background image

Daikundi: The urban roads of Nili City reach 73% progress

The 8.8 km long and 14 meters wide urban roads project in Nili city, the capital of Daikundi province, is underway and has reached 73% of physical progress, so far.

According to the. . .

BACK TO NEWS