خوست: کار اعمار و ساختمان ۱۱ کیلومتر سرک در ولسوالی باک عنقریب تکمیل می گردد

wali_admin
Thu, Jul 29 2021 3:18 PM
خوست: کار اعمار و ساختمان ۱۱ کیلومتر سرک در ولسوالی باک عنقریب تکمیل می گردد

این سرک اسفالتی بیشتر از ۱۱کیلومتر طول دارد، از ولسوالی باک ولایت خوست آغاز الی بازار تریزایی امتداد دارد، تاکنون ۹۸.۶۸ فیصد کار آن تکمیل شده است و در آینده نزدیک به بهره برداری سپرده خواهد شد.

پروژه متذکره، میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های ساختمانی خصوصی به ارزش بیشتر از ۱۲۴ میلیون افغانی قرارداد گردیده و از سوی حکومت افغانستان تمویل می شود.

در جریان اعمار و ساختمان پروژه مذکور برای شماری از باشندگان محل به طور مستقیم و غیر مستقیم ۱۵۴۵۰ روز کاری ایجاد گردیده و با تکمیل شدن این سرک ۸۲۰۰ تن به طور مستقیم از آن مستفید می شوند.

با تکمیل شدن این سرک، برعلاوه اینکه قریه‌جات مسیر سرک باهم وصل می شوند؛ مشکلات ترانسپورتی باشندگان ولسوالی های باک، علی شیر و ځاځي میدان حل گردیده و دست‌رسی مردم نسبت به گذشته، به مراکز تجارتی، صحی و آموزشی سهل‌تر شده و اهالی مناطق متذکره می توانند فراورده های زراعتی شان از این مسیر به مرکز ولایت خوست انتقال نمایند.

Latest news

Tue, Jul 27 2021 1:35 PM
Background image

Maintenance of 6.98 km part of Kabul-Kandahar highway completed

Zabul: Ministry of Public Works announced the periodic maintenance and rebuilding of a 6.98-kilometer long road in the Shajoi district of Zabul province, which is a part of the Kabul. . .

Tue, Jul 27 2021 1:09 PM
Background image

Daikundi: The urban roads of Nili City reach 73% progress

The 8.8 km long and 14 meters wide urban roads project in Nili city, the capital of Daikundi province, is underway and has reached 73% of physical progress, so far.

According to the. . .

BACK TO NEWS