لغمان: اعمار و ساختمان بخش اول سرک مهترلام - بادپخ ۹۰ فیصد تکمیل گردیده است

wali_admin
Thu, Jul 29 2021 3:24 PM
لغمان: اعمار و ساختمان بخش اول سرک مهترلام - بادپخ ۹۰ فیصد تکمیل گردیده است

بخش اول سرک مهترلام – بادپخ ولایت لغمان از مرکز این ولایت آغاز الی ولسوالی بادپخ امتداد دارد که بیشتر از ۲۰ کیلومتر طول و ۶ متر عرض دارد و تاکنون ۹۰ فیصد کار آن تکمیل گردیده است.

پروژه متذکره، میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های ساختمانی خصوصی به ارزش بیشتر از ۳۱۹ میلیون افغانی قرارداد گردیده و از سوی حکومت افغانستان تمویل می شود.

اعمار و ساختمان این سرک، برای باشندگان ولسوالی باد پخ ولایت لغمان از اهمیت خاص اقتصادی و اجتماعی برخوردار بوده و نیز در جریان کار این پروژه فرصت های کاری برای شماری از باشندگان مسیر سرک مهیا شده است.

با تکمیل شدن پروژه مذکور، ولسوالی باد پخ به مرکز ولایت لغمان وصل شده و محصولات زراعتی به موقع و به صورت امن به بازار ها انتقال می گردد، همچنان دست‌رسی مردم به مراکز صحی، تجارتی و آموزشی نسبت به گذشته سهل تر می شود.

قابل ذکر است، سرک مهترلام – بادپخ بیشتر از ۴۱ کیلومتر طول دارد و به دو بخش تقسیم شده است که کار اعمار و ساختمان بخش دوم آن نیز جریان دارد.

Latest news

Tue, Jul 27 2021 1:35 PM
Background image

Maintenance of 6.98 km part of Kabul-Kandahar highway completed

Zabul: Ministry of Public Works announced the periodic maintenance and rebuilding of a 6.98-kilometer long road in the Shajoi district of Zabul province, which is a part of the Kabul. . .

Tue, Jul 27 2021 1:09 PM
Background image

Daikundi: The urban roads of Nili City reach 73% progress

The 8.8 km long and 14 meters wide urban roads project in Nili city, the capital of Daikundi province, is underway and has reached 73% of physical progress, so far.

According to the. . .

BACK TO NEWS