کار ترمیم و داغگیری سرک عمومی پنجشیر آغاز شد

ashraf_admin
Tue, Aug 02 2022 4:38 PM
کار ترمیم و داغگیری سرک عمومی پنجشیر آغاز شد

 

کار ترمیم و داغگیری سرک عمومی ولایت پنجشیر با قطع نوار توسط مقامات محلی آن ولایت را امروز رسماً آغاز گردید.

این سرک به طول هفتاد کیلومتر از منطقه دالانسنگ ولسوالی شتل- بازار چلپاوی ولسوالی دره این ولایت با امکانات دست داشته ریاست فوایدعامه ولایت پنجشیر ترمیم و داغگیری می شود.

ریاست فوایدعامه پنجشیر می گوید: در این برنامه تمام ساحات ونقاط این جاده که در اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی آسیب دیده اند توسط تیم تخنیکی ریاست فواید عامه ترمیم می‌شود.

همچنان رئیس فواید عامه پنجشیر از یک پروژه دیگر به هزینه سه میلیون هفتصدهزار افغانی از طرف وزارت فواید عامه به این ولایت خبر داد.

وی گفت که این پروژه از طرف محترم الحاج ملا عبدالمنان عمری وزیر فواید عامه که با توجه خاصی که به پنجشیر دارد منظور شده است.

در این پروژه که قرار است در آینده نزدیک از ولسوالی حصه اول- پریان این ولایت آغاز شود در نظر است تمام پل، پلچک، دیوار های استنادی، داغگیری وسایر بخش های جاده عمومی پنجشیر ترمیم و بازسازی شود.

در این برنامه، مقامات محلی ولایت پنجشیر از توجه و ابتکار ریاست فوایدعامه اظهار سپاس و قدردانی نمودند.

دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

Latest news

Tue, Jul 27 2021 1:35 PM
Background image

Maintenance of 6.98 km part of Kabul-Kandahar highway completed

Zabul: Ministry of Public Works announced the periodic maintenance and rebuilding of a 6.98-kilometer long road in the Shajoi district of Zabul province, which is a part of the Kabul. . .

Tue, Jul 27 2021 1:09 PM
Background image

Daikundi: The urban roads of Nili City reach 73% progress

The 8.8 km long and 14 meters wide urban roads project in Nili city, the capital of Daikundi province, is underway and has reached 73% of physical progress, so far.

According to the. . .

BACK TO NEWS