کار باقی مانده شاهراه کابل – کندهار به منظور ترمیم و بازسازی اساسی به بخش های مختلف تقسیم می گردد

media_admin
Thu, Feb 01 2024 10:25 AM
کار باقی مانده شاهراه کابل – کندهار به منظور ترمیم و بازسازی اساسی به بخش های مختلف تقسیم می گردد

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه که شماری از رؤسای مرکزی و انجنیران این وزارت وی را همراهی می نمودند؛ به منظور تقسیم بندی و شامل نمودن کار متباقی شاهراه کابل – کندهار در پلان کاری سال آینده از شاهراه متذکره بازدید به عمل آورد.

وزارت فواید عامه کار ترمیم و بازسازی این شاهرا را در سال گذشته در ۷ بخش مختلف آغاز نموده بود که اکنون کار بعضی از قسمت های ان تکمیل شده است. 
سرپرست وزارت فوایدعامه به تیم های تخنیکی این وزارت هدایت داد، تا کار متباقی این شاهراه را به لات های مختلف تقسیم نمایند؛ تا با شرکت ها خصوصی ازطریق داوطلبی قرارداد شده، که در سال آینده کار آن آغاز گردد.

همچنان سرپرست وزارت فواید در این سفر از جریان کار یک محراب مسجد ولسوالی دامان مسیر شاهراه کابل – کندهار بازدید نموده و با تطبیق کننده گان این پروژه در مورد سرعت بخشیدن و کیفیت کار هدایت لازم داد.

قابل یاد آوریست که به هدایت سرپرست وزارت فوایدعامه، تیم های تخنیکی این وزارت ضمن بازدید از جریان کار کندهار – ارزگان از مسیر سرک حلقوی شهر کندهار نیز بازدید به عمل آوردند. 
 

.

9 months ago

.

Latest news

Tue, Jul 27 2021 1:35 PM
Background image

Maintenance of 6.98 km part of Kabul-Kandahar highway completed

Zabul: Ministry of Public Works announced the periodic maintenance and rebuilding of a 6.98-kilometer long road in the Shajoi district of Zabul province, which is a part of the Kabul. . .

Tue, Jul 27 2021 1:09 PM
Background image

Daikundi: The urban roads of Nili City reach 73% progress

The 8.8 km long and 14 meters wide urban roads project in Nili city, the capital of Daikundi province, is underway and has reached 73% of physical progress, so far.

According to the. . .

BACK TO NEWS