کار باقی مانده شاهراه کابل – کندهار به منظور ترمیم و بازسازی اساسی به بخش های مختلف تقسیم می گردد

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۵
کار باقی مانده شاهراه کابل – کندهار به منظور ترمیم و بازسازی اساسی به بخش های مختلف تقسیم می گردد

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه که شماری از رؤسای مرکزی و انجنیران این وزارت وی را همراهی می نمودند؛ به منظور تقسیم بندی و شامل نمودن کار متباقی شاهراه کابل – کندهار در پلان کاری سال آینده از شاهراه متذکره بازدید به عمل آورد.

وزارت فواید عامه کار ترمیم و بازسازی این شاهرا را در سال گذشته در ۷ بخش مختلف آغاز نموده بود که اکنون کار بعضی از قسمت های ان تکمیل شده است. 
سرپرست وزارت فوایدعامه به تیم های تخنیکی این وزارت هدایت داد، تا کار متباقی این شاهراه را به لات های مختلف تقسیم نمایند؛ تا با شرکت ها خصوصی ازطریق داوطلبی قرارداد شده، که در سال آینده کار آن آغاز گردد.

همچنان سرپرست وزارت فواید در این سفر از جریان کار یک محراب مسجد ولسوالی دامان مسیر شاهراه کابل – کندهار بازدید نموده و با تطبیق کننده گان این پروژه در مورد سرعت بخشیدن و کیفیت کار هدایت لازم داد.

قابل یاد آوریست که به هدایت سرپرست وزارت فوایدعامه، تیم های تخنیکی این وزارت ضمن بازدید از جریان کار کندهار – ارزگان از مسیر سرک حلقوی شهر کندهار نیز بازدید به عمل آوردند. 
 

1 year ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۹:۳۰
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن وزارت فوایدعامه (۶۸۷۳۵) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۱۱ إلی ۱۷ جوزا ۱۴۰۳ هـ.ش.) از طریق خطوط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان (۶۸۷۳۵) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان (۵۳۳۸۱) تُن،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۰:۲۳
Background image

در دوهفته گذشته از طریق خط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان (۱۲۵۲۹۰) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در دو هفته گذشته از تاریخ (۲۸ ثور ۱۴۰۳ هـ.ش. الی ۱۰ جوزا) از طریق خطوط آهن افغانستان (۱۲۵۲۹۰) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان (۹۶۰۲۱) تُن، بندر آقینه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۴:۴
Background image

یک پایه پل کیبلی در منطقه باسول ولسوالی مومندره ولایت ننگرهار ساخته می شود

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه، محترم الحاج ملا محمد نعیم اخند ‌والی ننگرهار، محترم الحاج ملا لعل محمد آخند نماینده خاص مقام عالی ریاست الوزرا، مولوی احمد احمدی. . .

BACK TO NEWS