اصلاحات در وزارت فوایدعامه سبب سرعت کار پروژه ها شده است

wali_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۶:۳۱
اصلاحات در وزارت فوایدعامه سبب سرعت کار پروژه ها شده است


اصلاحات اخیر در وزارت فوایدعامه از سوی رهبری این وزارت باعث شده است، تا کار پروژه های انکشافی نسبت به گذشته چند برابر سرعت بیابد.
در حال حاضر بیشتر از ۱۸۳۰ کیلومتر سرک از سوی وزارت فوایدعامه تحت کار میباشد که بر علاوه سرعت در کار پروژه ها به کیفیت آنها نیز توجه صورت گرفته، همچنان با فساد اداري و غفلت وظیفوی مبارزه جدی آغاز شده است.
این اصلاحات نه تنها در داخل وزارت بمیان آمده است بلکه به تمام ریاست های ولایتی نیز تطبیق می شود تا پروژه های این وزارت مطابق مشخصات تخنیکی با کیفیت عالی و به وقت معین آن تکمیل شود که به طور مثل میتوان از سرعت کار پروژه های؛ لین دوم کابل – میدان وردک، سرک کنر – نورستان، سرک تانک لوگر الی چهل دختران، سرک غور به سمت هرات، سرک هرات – چشت شریف، سرک های داخل شهر جلال آباد، تالقان و نیلی یاد آوری کرد.
وزارت فوایدعامه بخاطر رسیدن به اهداف بزرگ تعیین شده کار می نماید تا در تمام نقاط کشور پروژه های پلان شده را با کیفیت عالی و به وقت معین آن تکمیل نماید که نتنها مشکلات ترانسپورتی صدها هزار نفر را حل خواهد کرد، بلکه می تواند منحیث یک شبکه ترانزیتی در قسمت انتقالات اموال تجارتی، صنعتی و محصولات زراعتی نقش مهم و اساسی را داشته باشد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۲۳:۵۲
Background image

کار اعمار پل تخریب شده ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار آغاز شد

پل سرکاری باغ ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار به تاریخ چهارم ماه حمل سال جاری در نتیجه انفجار یک موتر مملو از مواد انفجاری مخالفین مسلح منفجر گردیده بود که مشکلاتی را در رفت و آمد باشندگان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۴:۱۸
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک خواجه غار - دشت قلعه به سرعت جريان دارد

سرک ولسوالی خواجه غار الى ولسوالى دشت قلعه ولايت تخار ۱۷ کیلومتر طول و ۱۱ متر عرض دارد که میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های خصوصی قرارداد شده است و تاکنون ۲۵ فیصد پیشرفت کاری دارد.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۲:۱۳
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا ۲۴ فیصد پیشرفت کاری دارد

اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در چهار بخش ( حود، جورغل، خارج و غچولان) توسط وزارت فواید عامه تحت کار قرار دارد، کار های ساختمانی این پروژه تا حال ۲۴.۵ فیصد پیشرفت کاری. . .

BACK TO NEWS