اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۹
Background image

سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور از پروژه های تحت کار این وزارت در ولایت های نیمروز و هلمند بازدید به عمل آورد

محترم الحاج ملا محمد عیسی "ثانی" سرپرست وزارت فواید عامه، در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور در حالی‌که وی را شماری از روئسای مرکزی و تخنیکی همراهی می نمودند به ولایت های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۱
Background image

کار دو پروژه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار دو پروژه از سوی وزارت فواید عامه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و باحضور داشت محترم مولوی محمد اکبر عادل رئیس فواید عامه آن ولایت و شماری از مسؤلین محلی، افتتاح. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷
Background image

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان به ارزش ۷۲ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه به ارزش ۷۲ میلیون افغانی با حضور داشت والی محترم این ولایت، رئیس فوایدعامه و شماری از مسوولین محلی افتتاح و به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۵
Background image

کار ترمیم و باز سازی یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار ترمیم یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز از سوی وزارت فوایدعامه به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و با حضور داشت والی محترم ولایت کندز، قوماندان محترم امنیه، رئیس. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۵
Background image

کار باقی مانده شاهراه کابل – کندهار به منظور ترمیم و بازسازی اساسی به بخش های مختلف تقسیم می گردد

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه که شماری از رؤسای مرکزی و انجنیران این وزارت وی را همراهی می نمودند؛ به منظور تقسیم بندی و شامل نمودن کار متباقی شاهراه کابل –. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۷
Background image

کار ترمیم و باسازی شاهراه تخار - کندز به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

کار ترمیم و داغگیری شاهراه تخار – کندز به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی میان وزارت فواید عامه و شرکت ساختمانی وسرک سازی دورانی قرارداد گردید بود که با حضورداشت رئیس فواید عامه ولایت. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۹ - ۱۱:۱۸
Background image

کار اعمار پل کوردر در ولسوالی واما به ارزش ۱۶ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد


وزارت فواید عامه کار اعمار پل کوردر ولسوالی واما ولایت نورستان را با حضور داشت محترم مولوی فیصل مختار معاون ولایت نورستان ،محترم قاری احمد نبی رئیس فوایدعامه ولایت نورستان و شماری از. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۴:۷
Background image

کار ترمیم و داغ‌گیری شاهراه کندز - تخار به ارزش بیشتر از ۳۸ میلیون افغانی تکمیل گردید


کار ترمیم و داغ‌گیری شاهراه کندز - تخار به ارزش ۳۸ میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و شرکت ساختمانی و سرک سازی دورانی قرارداد گردیده بود که ۲.۵ کیلومتر سرک متذکره آسفالت (قیرریزی) و. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱ - ۱۲:۳۵
Background image

سرپرست وزارت فواید عامه از جریان کار شماری از پروژه های این وزارت در ولایت کنر بازدید به عمل آورد

محترم الحاج ملا محمد عیسی "ثانی" سرپرست وزارت فواید عامه، در حالیکه وی را شماری از روئسای مرکزی و روئسای فوایدعامه ولایات ننگرهار و کنر همراهی می نمودند، در سفر کاری خویش به ولایت های. . .

Pagination

9 months ago

.