اعمار و ساختمان پُل ۱۵ متره در ولسوالی ورس ولایت بامیان ۹۲ فیصد پیشرفت کاری دارد

wali_admin
شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۵ - ۱۴:۲۲
اعمار و ساختمان پُل ۱۵ متره در ولسوالی ورس ولایت بامیان ۹۲ فیصد پیشرفت کاری دارد

این پُل آهن کانکریتی به شمول ۳۰۰ متر سرک اتصالی جغل فرش آن در منطقه گیروجوی قریه غجور ولسوالی ورس ولایت بامیان موقعیت دارد و تاکنون ۹۲ فیصد پیشرفت کاری دارد.

پروژه متذکره به قیمت بیشتر از ۱۰ میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و شورای انکشافی محل قرار داد گردیده است و از سوی حکومت افغانستان تمویل میگردد.

در جریان کار ساختمان این پروژه برای مردم محل ۷۳۰ روز کاری به طور مستقیم و غیر مستقیم ایجاد نموده است و با تکمیل شدن کار آن بر علاوه قریه غجور، در رفت و آمد قریه های اطراف این پُل سهولت های ترانسپورتی را مهیا می سازد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۲۳:۵۲
Background image

کار اعمار پل تخریب شده ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار آغاز شد

پل سرکاری باغ ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار به تاریخ چهارم ماه حمل سال جاری در نتیجه انفجار یک موتر مملو از مواد انفجاری مخالفین مسلح منفجر گردیده بود که مشکلاتی را در رفت و آمد باشندگان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۴:۱۸
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک خواجه غار - دشت قلعه به سرعت جريان دارد

سرک ولسوالی خواجه غار الى ولسوالى دشت قلعه ولايت تخار ۱۷ کیلومتر طول و ۱۱ متر عرض دارد که میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های خصوصی قرارداد شده است و تاکنون ۲۵ فیصد پیشرفت کاری دارد.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۲:۱۳
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا ۲۴ فیصد پیشرفت کاری دارد

اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در چهار بخش ( حود، جورغل، خارج و غچولان) توسط وزارت فواید عامه تحت کار قرار دارد، کار های ساختمانی این پروژه تا حال ۲۴.۵ فیصد پیشرفت کاری. . .

BACK TO NEWS