بازسازی اساسی بخش های باقی مانده لین دوم شاهراه کابل – جلال آباد شامل پلان وزارت فواید عامه است

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۹:۲۰
بازسازی اساسی بخش های باقی مانده لین دوم شاهراه کابل – جلال آباد شامل پلان وزارت فواید عامه است

محترم الحاج ملا عبدالغنی برادر معاون اقتصادی مقام عالی ریاست الوزراء، محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فوایدعامه، محترم الحاج مولوی امیرخان متقی سرپرست وزارت امور خارجه و والی صاحبان ولایت های کابل و ننگرهار، روز جمعه گذشته از سرک لین دوم شاهراه کابل – جلال آباد بازدید نمودند.

همچنان سرپرست وزارت فوایدعامه در ادامه سفر شان روز شنبه به ولایت ننگرهار، ضمن دیدار با رئیس و کارمندان این ریاست، برنامه ها و پلان های سال روان ریاست فوا‌ید‌ عامه را بررسی کرده و از پل ولسوالی لعل پور این ولایت نیز بازدید نمود و به رئیس فوایدعامه هدایت داد تا سرک ها و شاهراه های این ولایت که در اثر سیلاب های اخیر تخریب شده است ترمیم نمایند، در صورت محدودیت و کمبود امکانات موضوع را با وزارت پیشنهاد نموده تا در پلان کاری وزارت فوایدعامه شامل شود.

1 year ago

.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۲۳
Background image

کار ترمیم قسمت های تخریب شده و پاک کاری مواد رسوبی شماری از شاهراه ها و سرک های کشور به شدت جریان دارد

در اثر بارندهگی ها و سرازیر شدن سیلاب های اخیر در ولایت بامیان سرک بامیان-سرپل، بامیان - بغلان و مسیر ولسوالی سرک نمبر ۲ یکاولنگ، شماری از سرک ها و مسیر های مواصلاتی در ولایت غور،‌ مسیر. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۵:۵۷
Background image

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات مختلف کشور از مواد رسوبی سیلاب های اخیر به شدت جریان دارد

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات غور، هرات،‌ پکتیا، سمنگان، تخار بغلان، بدخشان، هرات، خوست و پروان در اثر ریزش باران ها و سرازیر شدن سیلاب های روز گذشته شماری از سرک ها موقتاً بروی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۳
Background image

پاک کاری شماری از سرک های مواصلاتی ولسوالی های ولایت بغلان جریان دارد

از اثر بارش و جاری شدن سیلاب های اخیر  در شماری از ولسوالی های ولایت بغلان مواد سیلابی به سطح سرک سرازیر شده بود که کار پاک کاری آن ازسوی تیم های ولایتی وزارت فواید عامه به شدت جریان. . .

BACK TO NEWS