رهبری جدید وزارت فوایدعامه با رئیسان و شماری از کارمندان این وزارت دیدار نمود

Anonymous (not verified)
یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳۱ - ۱۲:۴۶
رهبری جدید وزارت فوایدعامه با رئیسان و شماری از کارمندان این وزارت دیدار نمود

رهبری جدید وزارت فوایدعامه که از سوی امارت اسلامی افغانستان تعیین شده اند، امروز شنبه با روئسای وزارت فوایدعامه، اداره خط آهن و شماری از کارمندان ادارات متذکره دیدار تعارفی نمود.

در این دیدار، مولوی بخت الرحمن شرافت سرپرست وزارت فوایدعامه، مولوی محمد قاسم فرید و مولوی مصطفی معاونین شان اشتراک نموده بودند.

مولوی بخت الرحمن شرفت سرپرست وزارت فوایدعامه، ضمن تبریکی پیروزی امارت اسلامی افغانستان گفت: رهبری امارت اسلامی افغانستان بخاطر آبادی و بازسازی این کشور متعهد است و با تمام توان در قسمت اعمار و ساختمان شاهراه ها، سرکها، پل ها و پلچک ها تلاش می نماید.

سرپرست وزارت فوایدعامه به تمام کارمندان این وزارت اطمینان داد که بدون کدام ترس به وظایف خویش ادامه دهند و حقوق هیچ کارمند ضایع نمی شود.

وی اضافه نمود؛ کارمندان تخنیکی این وزارت، چشم های من است؛ در قسمت اعمار و ساختمان سرکها و ترمیم سرکها از آنها کار گرفته می شود.

سرپرست وزارت فوایدعامه گفت؛ ترمیم قسمت های تخریب شده شاهراه کابل – کندهار، از ولایت زابل الی میدان وردک از سوی امارت اسلامی جریان دارد و خرابی این شاهراه باعث مشکلات مردم گردیده است.

در ادامه، مولوی محمد قاسم فرید و مولوی مصطفی معاونین وزارت فوایدعامه ضمن تبریکی پیروزی امارت اسلامی بالنوبه صحبت نموده افزودند؛ رهبری امارات اسلامی بخاطر اعمار و ساختمان زیربناهای ترانسپورتی اراده محکم دارد و جهت آوردن سهولت های ترانسپورتی تلاش می نمایند.

در اخیر جلسه، معاون تخنیکی اداره خط آهن و شماری از روئسا ضمن خوش آمدید به رهبری جدید، در مورد کارهای ادارات خویش صحبت نمودند و تعهد کردند که بخاطر آبادی این کشور و آوردن سهولت به مردم افغانستان با امارت اسلامی افغانستان همکار می باشند.

.

14 hours ago

.

.
aa

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۵:۴۸
Background image

کار تحکیم کاری یک پایه پل در ارزگان جریان دارد

کاری ترمیم و تحکیم کاری پل داوانو مربوط ولایت ارزگان از سوی ریاست فواید عامه آن ولایت جریان دارد.
پل متذکره از اثر سیلاب های اخیر تخریب گردیده بود که اکنون کار ترمیم و تحکیم کاری آن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۳ - ۱۲:۲۶
Background image

کارترمیم ۱۲ کیلومتر سرک در ولسوالي بالامرغاب بادغیس به جریان داردی

کار پُرکاری، هموارکاری و جغل اندازی ۱۲ کیلومتر سرک در ولسوالی بالامرغاب ولایت بادغیس از سوی وزارت فوایدعامه به سرعت ادامه دارد. 
این سرک که مربوط ولسوالی بالا مرغاب ولایت بادغیس میباشد،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۲ - ۱۵:۱۲
Background image

کانکریت ریزی دو کیلومتر شاهراه عمومی سالنگ شمالی ادامه دارد


کار کانکریت ریزی دو کیلومتر شاهراه سالنگ شمالی از سوی ریاست حفظ و مراقبت سالنگها وزارت فوایدعامه جریان دارد.
کار ترمیم اساسی ۳۰ کیلومتر شاهراه سالنگ از سوی وزارت فواید عامه که قبلا. . .

BACK TO NEWS