زابل: پل نورک در مسیر کابل – کندهار ترمیم و بازسازی میگردد

wali_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۳:۶
زابل: پل نورک در مسیر کابل – کندهار ترمیم و بازسازی میگردد

وزارت فواید عامه پل نورک را در مسیر کابل – کندهار ترمیم وبازسازی می نماید که توسط مخالفین مسلح دولت تخریب گردیده است. این پل ۲۴.۶ متر طول و ۸.۲ متر عرض دارد که با تخریب شدن این پل برای باشنده گان محل مشکلات ترانسپورتی ایجاد گردیده بود. پروژه متذکره میان وزارت فواید عامه و یکی از شرکت های ساختمانی خصوصی به ارزش بیشتر از ۴.۵میلیون افغانی قرار داد گردیده و از سوی حکومت افغانستان تمویل میگردد. قابل یاد آوریست، وزارت فواید عامه کشور دو پایه پل را در مسیر کابل – کندهار ولایت زابل ترمیم و بازسازی می نماید که با ترمیم و بازسازی آن مشکلات ترانسپورتی مردم حل خواهد شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۰:۱۰
Background image

کار  ترمیم اساسی  8 کیلومتر سرک کابل – میدان شهر با قطع نوار رسماً آغاز گردید

 

 کار ترمیم اساسی ( قیرریزی ) 8 کیلومتر سرک از پل کمپنی شهر کابل به طرف میدان شهر، توسط محترم سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با حضور مفتی محمد هارون سرپرست زون. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۱ - ۱۴:۳۰
Background image

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ جریان دارد

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ شمالی و جنوبی به ارزش بیشتر از 53 میلیون افغانی در دو بخش با دو شرکت ساختمانی از سوی امارت اسلامی افغانستان قرارداد گردیده است و اکنون کار آن به شدت جریان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۴ - ۲۱:۴۲
Background image

دیدار سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با رئیس سازمان غذایی جهان در افغانستان و معاون و نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای افغانستان

سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در حالیکه شماری از روئسای این وزارت حضور داشتند، با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهانWFP)  ) در افغانستان و داکتر رامز الاکبروف. . .

BACK TO NEWS