زابل: کار ترمیم ۶.۹۸ کیلومتر سرک در شاهراه کابل – کندهار تکمیل گردید

wali_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۴:۴۶
زابل: کار ترمیم ۶.۹۸ کیلومتر سرک در شاهراه کابل – کندهار تکمیل گردید

وزارت فوایدعامه بیشتر از ۶ کیلومتر سرک را در ولسوالی شاجوی ولایت زابل در مسیر شاهراه کابل – کندهار ترمیم و بازسازی نمود.

این بخش شاهراه کابل – کندهار، به دلیل تردد وسایط سنگین وزن که اضافه بار می نمایند تخریب و باعث ایجاد مشکلات ترافیکی در رفت و آمد وسایط نقلیه شده بود. اکنون قسمت های‌که تخریب شده بودند به شکل اساسی ترمیم و مشکلات ترانسپورتران حل گردیده است.

ترمیم این بخش شاهراه کابل – کندهار به ارزش بیشتر از ۱۲ میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های ساختمانی خصوصی قرارداد و از سوی حکومت افغانستان تمویل شده است.

وزارت فوایدعامه بخاطر آوردن سهولت های بیشتر ترانسپورتی به هموطنان عزیز، پلان دارد تا شاهراه کابل – کندهار با تمویل وجوه مالی آن به شکل اساسی ترمیم و بازسازی نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۴ - ۲۱:۴۲
Background image

دیدار سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با رئیس سازمان غذایی جهان در افغانستان و معاون و نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای افغانستان

سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در حالیکه شماری از روئسای این وزارت حضور داشتند، با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهانWFP)  ) در افغانستان و داکتر رامز الاکبروف. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۳ - ۲۳:۱۴
Background image

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ به ارزش بیشتر از 53 میلیون افغانی از سوی امارت اسلامی افغانستان آغاز گردید

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ در سفر رسمی محترم مولوی بخت الرحمن شرافت معین مالی مالی و اداری وزارت فوایدعامه به ولایت پروان، در حالیکه وی را یک تیم تخنیکی و معاون مقام ولایت پروان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳۱ - ۱۴:۲۱
Background image

سرپرست وزارت فوایدعامه با شماری از کارمندان و پرسونل خدماتی این وزارت دیدار نمود  

مولوی بخت الرحمن شرافت سرپرست وزارت فوایدعامه با شماری از کارمندان و پرسونل خدماتی این وزارت امروز یک‌شنبه، مورخ ۳۱ اسد ۱۴۰۰ در تالار جلسات، دیدار و مشکلات آنها را استماع نمود.

در این. . .

BACK TO NEWS