سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

ashraf_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۶:۱۳
سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

به اساس هدایت رهبری وزارت فوایدعامه 32 تن از انجنیران مسلکی بخش مختلف این وزارت در هماهنگی با شرکت های ساختمانی افغان صداقت و باختر گروپ از کابل الی کندهار این شاهراه را سروی ترمیماتی کرده و حالت موجود آن را ارزیابی نمایند.

به همین منظور جلسه‌ی تحت ریاست سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه تدویر گردیده بود تا انجنیران این وزارت مطابق یک پلان در هماهنگی با دو شرکت ساختمانی به ولایت جنوب غرب افغانستان سفر کرده و این شاهراه مهم را سروی ترمیماتی نمایند.

شاهراه کابل کندهار یکی از شاهراه مهم و اساسی کشور می باشد که بر علاوه وصل چندین ولایت افغانستان یک شاهراه مهم و ترانزیتی کشور می باشد که متاسفانه در سال های گذشته به دلیل تردد وسایط سنگین وزن تخریب گردیده است.

19/ 4 / 1443

دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

9 months ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۹
Background image

سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور از پروژه های تحت کار این وزارت در ولایت های نیمروز و هلمند بازدید به عمل آورد

محترم الحاج ملا محمد عیسی "ثانی" سرپرست وزارت فواید عامه، در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور در حالی‌که وی را شماری از روئسای مرکزی و تخنیکی همراهی می نمودند به ولایت های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۱
Background image

کار دو پروژه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار دو پروژه از سوی وزارت فواید عامه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و باحضور داشت محترم مولوی محمد اکبر عادل رئیس فواید عامه آن ولایت و شماری از مسؤلین محلی، افتتاح. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷
Background image

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان به ارزش ۷۲ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه به ارزش ۷۲ میلیون افغانی با حضور داشت والی محترم این ولایت، رئیس فوایدعامه و شماری از مسوولین محلی افتتاح و به. . .

BACK TO NEWS