سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

ashraf_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۶:۱۳
سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

به اساس هدایت رهبری وزارت فوایدعامه 32 تن از انجنیران مسلکی بخش مختلف این وزارت در هماهنگی با شرکت های ساختمانی افغان صداقت و باختر گروپ از کابل الی کندهار این شاهراه را سروی ترمیماتی کرده و حالت موجود آن را ارزیابی نمایند.

به همین منظور جلسه‌ی تحت ریاست سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه تدویر گردیده بود تا انجنیران این وزارت مطابق یک پلان در هماهنگی با دو شرکت ساختمانی به ولایت جنوب غرب افغانستان سفر کرده و این شاهراه مهم را سروی ترمیماتی نمایند.

شاهراه کابل کندهار یکی از شاهراه مهم و اساسی کشور می باشد که بر علاوه وصل چندین ولایت افغانستان یک شاهراه مهم و ترانزیتی کشور می باشد که متاسفانه در سال های گذشته به دلیل تردد وسایط سنگین وزن تخریب گردیده است.

19/ 4 / 1443

دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

.

3 months 3 weeks ago

.

.
aa

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۷
Background image

تست مواد در لابراتوار های وزارت فوایدعامه از ۴ نوع به ۴۰ نوع افزایش یافته است

وزارت فوایدعامه بعد از حاکمیت ا.ا.ا، به منظور تطبیق باکیفیت پروژه ها؛ وسایل و ماشینری غیر فعال ریاست لابراتوارها را ترمیم و دو باره فعال نموده است و برای تجهیز بیشتر لابراتوار این وزارت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۹
Background image

وضعیت امروز شاهراه سالنگ‌ها

امروز هوا در سالنگها ابری و در ارتفاعات سالنگها برفباری ضعیف جریان دارد، اکنون وسایط باربری بدون تریلری از شمال به جنوب و وسایط مسافربری دوطرفه با زنجیر"چین" رفت و آمد می‌نمایند.
پرسونل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۶
Background image

سرپرست جدید وزارت فواید عامه معرفی گردید

به اساس حکم عالیقدر امیر المؤمنین شیخ القرآن و الحدیث مولوی هبت الله آخندزاده حفظ الله، الحاج ملا محمد عیسی ثانی به حیث سرپرت جدید وزارت فواید عامه تعیین و امروز طی مراسم از سوی شیخ. . .

BACK TO NEWS