سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی معرفی گردید

ashraf_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۵۴
سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی معرفی گردید

 

به اساس هدایت محترم الحاج ملاعبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی تعیین و از سوی محترم مفتی امیر عبدالله رئیس دفتر مقام وزارت با حضوری از شماری روئسا معرفی گردید.

نخست برنامه، با آیات از قرآن عظیم الشان آغاز گردید،  تاج الدین تنویر رئیس منابع بشری وزارت هدایت مقام وزارت را قرائت نموده و برای سرپرست جدید برنامه ملی راه سازی روستایی آرزوی مؤفقیت نمود.

سپس مفتی امیر عبدالله رئیس دفتر مقام وزارت صحبت نموده گفت: تغییر و تبدیل در ادارات یک اصل است، محترم مفتی هارون رشید از آغاز تحول الی اکنون در ریاست های که کار نموده است دست آورد چشم‌گیر داشته است.

وی اضافه کرد، مردم افغانستان در نقاط دور دست نیاز دارند تا سرکهای مناطق شان اعمار و ساختمان گردد، امید است در این برنامه مهم، نیز سعی و تلاش نماید تا  کار های اساسی بخاطر حل مشکلات ترانسپورتی مردم در ولایات افغانستان انجام دهد.

در اخیر مفتی هارون رشید سرپرست جدید برنامه ملی راه سازی روستایی صحبت نموده؛ از اعتماد رهبری وزارت اظهار سپاس و قدردانی کرده گفت: با تمام توان تلاش مینمایم تا در قسمت اهداف و پالیسی وزارت و حل مشکلات ترانسپورتی مردم کار نمایم.
دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

.

3 months 3 weeks ago

.

.
aa

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۷
Background image

تست مواد در لابراتوار های وزارت فوایدعامه از ۴ نوع به ۴۰ نوع افزایش یافته است

وزارت فوایدعامه بعد از حاکمیت ا.ا.ا، به منظور تطبیق باکیفیت پروژه ها؛ وسایل و ماشینری غیر فعال ریاست لابراتوارها را ترمیم و دو باره فعال نموده است و برای تجهیز بیشتر لابراتوار این وزارت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۹
Background image

وضعیت امروز شاهراه سالنگ‌ها

امروز هوا در سالنگها ابری و در ارتفاعات سالنگها برفباری ضعیف جریان دارد، اکنون وسایط باربری بدون تریلری از شمال به جنوب و وسایط مسافربری دوطرفه با زنجیر"چین" رفت و آمد می‌نمایند.
پرسونل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۶
Background image

سرپرست جدید وزارت فواید عامه معرفی گردید

به اساس حکم عالیقدر امیر المؤمنین شیخ القرآن و الحدیث مولوی هبت الله آخندزاده حفظ الله، الحاج ملا محمد عیسی ثانی به حیث سرپرت جدید وزارت فواید عامه تعیین و امروز طی مراسم از سوی شیخ. . .

BACK TO NEWS