سرپرست وزارت فواید عامه به منظور بازدید پروژه کابل-کندهار به ولایت میدان وردک سفر نمود

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۱۰
سرپرست وزارت فواید عامه به منظور بازدید پروژه کابل-کندهار به ولایت میدان وردک سفر نمود

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه همراه با شماری از روسای اين وزارت به ولایت میدان وردک سفر کرده و نا‌وقت شب گذشته از جریان کار پروژه کابل-کندهار در ساحه پل شیخ آباد ولسوالی سیدآباد بازدید نمود.
در این سفر سرپرست وزارت فوایدعامه، به تیم های تخنیکی پروژه ساحه پل شیخ‌ آباد ولایت میدان وردک هدایت داد، که به منظور حل مشکلات مردم و مسافرین تلاش نمایند تا در دو روز کاری کار این بخش پروژه را تکمیل نمایند.
همچنان سرپرست وزارت فواید عامه از جریان کار بخش های مختلف پروژه شاهراه کابل–غزنی بازدید نموده و به تیم های تخنیکی هدایت داد تا کار این بخش ها را سرعت بخشیده و به وقت معین تکمیل نمایند.

قابل یاد آوریست؛ شاهراه کابل-کندهار به هدف بازسازی سریع با شرکت های مختلف ساختمانی و سرکسازی قرارداد شده است که کار آنها عملاً جریان دارد.
 

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS