سه تن از روئسای جدید التقرر در وزارت فوایدعامه معرفی گردیدند

ashraf_admin
شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۵:۵۱
سه تن از روئسای جدید التقرر در وزارت فوایدعامه معرفی گردیدند

به اساس لزوم دید رهبری وزارت فوایدعامه ا.ا.ا، محترمان هریک انجنیرعامر یاسر به حیث سرپرست ریاست کنترول و کیفیت پروژه ها، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست ریاست اداری و خدمات و مولوی حمیدالله مصباح به حیث رئیس اطلاعات و ارتباط عامه در حالیکه شماری از روئسای وزارت حضور داشتند، امروز شنبه مورخ 15/4/1443 معرفی و به کار شان آغاز نمودند .

در مراسم معرفی روئسای جدیدالتقرر، معینان وزارت فوایدعامه محترمان سید ادریس میر، سرپرست معینیت تخنیکی و ملا بخت الرحمن شرافت، سرپرست معینیت مالی و اداری صحبت کرده افزودند؛که تغییر، تبدیل و گردش وظیفوی در نظام حکومت داری یک اصل است و از آنها خواستند که با تمام توان مسوولیت سپرده شده را به وجه احسن انجام داده و برای آبادی افغانستان کار نمایند.

روئسای جدید التقرر بالنوبه صحبت نمودند، از اعتماد و رهبری وزارت فوایدعامه اظهار سپاس و امتنان کرده، تعهد نمودند که با تمام توان مسوولیت داده شده را انجام داده و بخاطر بهبود اداره کار می نمایند.

همچنان در این مراسم رهبری وزارت فوایدعامه از کارکرد های روئسای قبلی، ریاست های متذکره سپاسگزاری و برای شان آرزوی موفقیت کردند.

 

دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۳۲
Background image

نشست مشترک میان هیئت خط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان و هیئت خط آهن ازبکستان در شهر کابل برگزار گردید

در این نشست ها که دیروز در ارگ و امروز در وزارت فوایدعامه برگزار گردیده است؛ طرفین فیصله نمودند که اجلاس پنج جانبه افغانستان، ازبکستان، پاکستان، روسیه و قزاقستان پیرامون اتصال خط آهن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۶:۱۳
Background image

سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

به اساس هدایت رهبری وزارت فوایدعامه 32 تن از انجنیران مسلکی بخش مختلف این وزارت در هماهنگی با شرکت های ساختمانی افغان صداقت و باختر گروپ از کابل الی کندهار این شاهراه را سروی ترمیماتی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۵:۵۱
Background image

سه تن از روئسای جدید التقرر در وزارت فوایدعامه معرفی گردیدند

به اساس لزوم دید رهبری وزارت فوایدعامه ا.ا.ا، محترمان هریک انجنیرعامر یاسر به حیث سرپرست ریاست کنترول و کیفیت پروژه ها، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست ریاست اداری و خدمات و مولوی. . .

BACK TO NEWS