وضعیت امروز سرک ها و شاهراه های کشور:

media_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۱۳
وضعیت امروز سرک ها و شاهراه های کشور:

شاهراه سالنگ ها:
در شاهراه سالنگ ها هوا ابری است، از دو روز بدینسو برف جریان داشت، ضخامت برف در این شاهراه به ۴۷ سانتی متر رسیده است و شاهراه متذکره بروی ترافیک باز می‌باشد.
اکنون وسایط مسافربری دوطرفه و وسائط باربری از شمال به جنوب در حرکت می‌باشند، در جریان روز به وسایط باربری از جنوب به شمال اجازه حرکت نیز داده خواهد شد.

غزنی: سرک غزنی– ولسوالی جغتو، که از اثر برف باری ها در مربوطات کوتل مومند بروی ترافیک مسدود گردیده است، پاک کاری آن جریان دارد.

میدان وردگ: مسیر کوتل اونی در مربوطات ولسوالی بهسود میدان وردک که از اثر برف باری ها بروی ترافیک مسدود گردیده است، پاک کاری آن جریان دارد.

شاهراه کابل – گردیز:  این شاهراه که روز گذشته از اثر واژگون شدن یک عراده موتر باربری بروی ترافیک مسدود گردیده بود، از سوی ریاست فواید عامه آن ولایت بروی ترافیک باز گردید.

کابل – جلال آباد: شاهراه متذکره که به گونه مؤقت در ساحه ماهیپر از اثر لغزش کوه مسدود گردیده بود، دو باره  بروی ترافیک بازگشایی گردید.

قابل یاد آوری است که در شماری از ولایت های  کشور از دو روز بدینسو بارش برف و باران جریان دارد؛ اما تمام مسیر ها بروی ترافیک باز می‌باشند.
همچنان توسط پرسونل و ماشینری ریاست های ولایتی وزارت فوایدعامه کار برف پاکی و پاک کاری مواد رسوبی سرک ها در نقاط مختلف کشور جریان دارد.

2 weeks 1 day ago

.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۱۳:۴۶
Background image

رئیس مالی و حسابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

 به اساس پیشنهاد وزارت فوایدعامه و حکم شماره ۳۸۷۳ مورخ ۴ / ۱۱ / ۱۴۴۴ مقام عالی ریاست الوزرا، محترم حافظ غلام الرحمن در بست رتبه دوم به حیث رئیس مالی و حسابی وزارت فوایدعامه تعیین و به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۰:۵
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک ها از ریاست فواید عامه سرپل بازدید به عمل آورد

 

محترم الحاج معاون ملا عبدالجبار، معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، در جریان سفر اش به ولایات شمال کشور، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می‌نماید؛ از ریاست فوایدعامه جوزجان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۳ - ۱۵:۱۸
Background image

رئیس فواید عامه غزنی از جریان کار ترمیم سرک خوگیانی بازدید نمود:


الحاج ملا محب الله عباس رئیس فواید عامه ولایت غزنی همراه با یک تیم انجنیری آن ریاست از جریان کار ترمیم سرک ولسوالی خوگیانی این ولایت نظارت و بازدید به عمل آورد، در جریان این سفر ولسوال. . .

BACK TO NEWS