پاک کاری شماری از سرک های مواصلاتی ولسوالی های ولایت بغلان جریان دارد

media_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۳
پاک کاری شماری از سرک های مواصلاتی ولسوالی های ولایت بغلان جریان دارد

از اثر بارش و جاری شدن سیلاب های اخیر  در شماری از ولسوالی های ولایت بغلان مواد سیلابی به سطح سرک سرازیر شده بود که کار پاک کاری آن ازسوی تیم های ولایتی وزارت فواید عامه به شدت جریان دارد.

برعلاوه اینکه کار پاک کاری شماری از مسیر ها توسط تیم  کاری ریاست فوایدعامه بغلان جریان دارد؛ محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه، پرسونل و ماشینری ریاست های فوایدعامه ولایات سمنگان، کندز و تخار را نیز به ساحه اعزام نموده است تا راه های واصلاتی ولسوالی های این ولایت را پاک کاری نمایند.

از اینکه در مسیر های مختلف ولسوالی های این ولایت حجم مواد سیلابی زیاد است پاک کاری را زمان گیر می باشد تیم های اعزام شده وزارت فوایدعامه تلاش می نماید تا بزود ترین فرصت راه های مواصلاتی پاک کاری نمایند.

 همچنان پاک کاری مسیر ولسوالی های گذرگاه نور و جلگه این ولایت که موقتا بروی ترافیک مسدود بوده که پاک کاری آن به شدت جریان دارد و شماری از مسیر های دیگر پاک کاری شده اند.
  
قابل یاد آوریست؛ پاک کاری مواد سیلابی از سطح سرک وترمیم سرک ها در ولایت های بامیان، غور، کاپیسا، نورستان، سرپل، سمنگان و تخار به شدت جریان دارد.

1 year ago

.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۲۳
Background image

کار ترمیم قسمت های تخریب شده و پاک کاری مواد رسوبی شماری از شاهراه ها و سرک های کشور به شدت جریان دارد

در اثر بارندهگی ها و سرازیر شدن سیلاب های اخیر در ولایت بامیان سرک بامیان-سرپل، بامیان - بغلان و مسیر ولسوالی سرک نمبر ۲ یکاولنگ، شماری از سرک ها و مسیر های مواصلاتی در ولایت غور،‌ مسیر. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۵:۵۷
Background image

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات مختلف کشور از مواد رسوبی سیلاب های اخیر به شدت جریان دارد

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات غور، هرات،‌ پکتیا، سمنگان، تخار بغلان، بدخشان، هرات، خوست و پروان در اثر ریزش باران ها و سرازیر شدن سیلاب های روز گذشته شماری از سرک ها موقتاً بروی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۳
Background image

پاک کاری شماری از سرک های مواصلاتی ولسوالی های ولایت بغلان جریان دارد

از اثر بارش و جاری شدن سیلاب های اخیر  در شماری از ولسوالی های ولایت بغلان مواد سیلابی به سطح سرک سرازیر شده بود که کار پاک کاری آن ازسوی تیم های ولایتی وزارت فواید عامه به شدت جریان. . .

BACK TO NEWS