پکتیا: پاک کاری شاهراه لوگر- پکتیا تکمیل شد

wali_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۴:۳۲
پکتیا: پاک کاری شاهراه لوگر- پکتیا تکمیل شد

ریاست فواید عامه ولایت پکتیا قسمت هایی از شاهراه لوگر- پکتیا را در ساحه‌ی کوتل تیره پاک کاری نمود که در اثر بارند‌گی های شدید و جاری شدن سیلاب ها مشکلات ترافیکی را در رفت و آمد مردم ایجاد کرده بود.

پرسونل ریاست فواید عامه ولایت پکتیا با استفاده از ماشینری دست داشته، این شاهراه را از مواد سیلابی پاک کاری کرده و اکنون شاهراه متذکره بروی ترافیک باز است.

سیلاب های اخیر قسمت های از شاهراه لوگر – پکتیا را در ساحه‌ی کوتل تیره تخریب نموده است، وزارت فوایدعامه پلان دارد که قسمت های تخریب شده را با تامین وجوه مالی آن دوباره به شکل اساسی را ترمیم و بازسازی نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۴ - ۲۱:۴۲
Background image

دیدار سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با رئیس سازمان غذایی جهان در افغانستان و معاون و نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای افغانستان

سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در حالیکه شماری از روئسای این وزارت حضور داشتند، با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهانWFP)  ) در افغانستان و داکتر رامز الاکبروف. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۳ - ۲۳:۱۴
Background image

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ به ارزش بیشتر از 53 میلیون افغانی از سوی امارت اسلامی افغانستان آغاز گردید

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ در سفر رسمی محترم مولوی بخت الرحمن شرافت معین مالی مالی و اداری وزارت فوایدعامه به ولایت پروان، در حالیکه وی را یک تیم تخنیکی و معاون مقام ولایت پروان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳۱ - ۱۴:۲۱
Background image

سرپرست وزارت فوایدعامه با شماری از کارمندان و پرسونل خدماتی این وزارت دیدار نمود  

مولوی بخت الرحمن شرافت سرپرست وزارت فوایدعامه با شماری از کارمندان و پرسونل خدماتی این وزارت امروز یک‌شنبه، مورخ ۳۱ اسد ۱۴۰۰ در تالار جلسات، دیدار و مشکلات آنها را استماع نمود.

در این. . .

BACK TO NEWS