کار  ترمیم اساسی  8 کیلومتر سرک کابل – میدان شهر با قطع نوار رسماً آغاز گردید

ashraf_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۰:۱۰
کار  ترمیم اساسی  8 کیلومتر سرک کابل – میدان شهر با قطع نوار رسماً آغاز گردید

 

 کار ترمیم اساسی ( قیرریزی ) 8 کیلومتر سرک از پل کمپنی شهر کابل به طرف میدان شهر، توسط محترم سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با حضور مفتی محمد هارون سرپرست زون کابل،  شماری از روئسای تخنیکی و مسوولین شرکت قراردادی، با قطع نوار رسماً آغاز گردید

سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در مراسم آغاز این پروژه گفت: رهبری وزارت فوایدعامه  امـــارت ا. ا ، سرک‌ها و پل‌هایی را در اولویت خود قرارداده که تخریب گردیده و باعث ایجاد مشکلات در رفت و آمد مردم شده است.
 وی افزود: کار ترمیم اساسی (قیرریزی) ۸ کیلومتر سرک کابل – میدان شهر  به ارزش بیشتر از 30 میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و شرکت ساختمانی هیواد نگین قرارداد گردیده و قرار است کار آن در 35 روز آینده تکمیل شود.
سرپرست معینیت تخنیکی اضافه کرد: ترمیم و میلینک کاری شاهراه زابل – میدان شهر، 30 کیلومتر شاهراه سالنگ و سه پایه پل در ولسوالی شهر صفا ولایت زابل، از سوی  امـــارت ا. ا قبلاً آغاز گردیده و کار آنها عملاً جریان دارد و این روند در آینده شامل تمام ولایات افغانستان می شود.

در ادامه حافظ منور مشاور معینیت حفظ ومراقبت سرکها صحبت نموده افزود: معینیت حفظ و مراقبت سرکها تمام نقاط آسیب پذیر را که در رفت و آمد مردم و فصل زمستان مشکلات ترانسپورتی را ایجاد می نماید شناسایی نموده و بخاطر حل مشکلات مردم از سوی وزارت فوایدعامه پلان های اساسی روی دست گرفته شده است .

وی افزود: شاهراه کابل – میدان شهر 24 کیلومتر طول دارد که کار 8 کیلومتر آن امروز آغاز گردید، متباقی 16 کیلومتر آن در مراحل تخنیکی قراردارد و در آینده کار آن نیز آغاز خواهد شد.
 در اخیر مفتی محمد هارون، سرپرست ریاست فوایدعامه کابل صحبت نموده، از تطبیق با کیفیت مطابق مشخصات تخنیکی این پروژه به وقت و زمان معین آن اطمینان داده و از باشندگان محل خواست که در جریان کار این پروژه با وزارت فوایدعامه همکاری همه جانبه نمایند.
دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۰:۱۰
Background image

کار  ترمیم اساسی  8 کیلومتر سرک کابل – میدان شهر با قطع نوار رسماً آغاز گردید

 

 کار ترمیم اساسی ( قیرریزی ) 8 کیلومتر سرک از پل کمپنی شهر کابل به طرف میدان شهر، توسط محترم سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با حضور مفتی محمد هارون سرپرست زون. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۱ - ۱۴:۳۰
Background image

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ جریان دارد

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ شمالی و جنوبی به ارزش بیشتر از 53 میلیون افغانی در دو بخش با دو شرکت ساختمانی از سوی امارت اسلامی افغانستان قرارداد گردیده است و اکنون کار آن به شدت جریان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۴ - ۲۱:۴۲
Background image

دیدار سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با رئیس سازمان غذایی جهان در افغانستان و معاون و نماینده ویژه سازمان ملل متحد برای افغانستان

سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در حالیکه شماری از روئسای این وزارت حضور داشتند، با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهانWFP)  ) در افغانستان و داکتر رامز الاکبروف. . .

BACK TO NEWS