کار اعمار و ساختمان سرک تانگ لوگر الی چهل دختران ۳۸ فیصد پیشرفت کاری دارد

wali_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۷ - ۱۰:۳۵
کار اعمار و ساختمان سرک تانگ لوگر الی چهل دختران ۳۸ فیصد پیشرفت کاری دارد

این سرک به ارزش بیش از 1 میلیارد و ۳۹۲ میلیون افغانی ساختمان می گردد، که از منار نجات کابل آغاز الی سیاه بینی امتداد دارد.

این سرک دارای ۷ کیلومتر طول و ۶۰ متر عرض می باشد که تا حال کار های ساختمانی این پروژه بیشتر از ۳۸ فیصد پیشرفت کاری دارد، که در بعضی نقاط این مسیر اسفالت ریزی شده و در دیگر بخش ها کار های ساختمانی به سرعت ادامه دارد.

این سرک یکی از دهلیز های مهم اقتصادی کشور است، که مرکز کابل را از طریق ولایات جنوب شرقی به بندر غلام خان و خط فرضی دیورند وصل می کند.

قابل یاد آوریست، با تکمیل شدن کار اعمار و ساختمان این سرک، مشکلات رفت آمد بسیاری مردم در ولایات جنوب شرقی را تسهیل می کند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۲۳:۵۲
Background image

کار اعمار پل تخریب شده ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار آغاز شد

پل سرکاری باغ ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار به تاریخ چهارم ماه حمل سال جاری در نتیجه انفجار یک موتر مملو از مواد انفجاری مخالفین مسلح منفجر گردیده بود که مشکلاتی را در رفت و آمد باشندگان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۴:۱۸
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک خواجه غار - دشت قلعه به سرعت جريان دارد

سرک ولسوالی خواجه غار الى ولسوالى دشت قلعه ولايت تخار ۱۷ کیلومتر طول و ۱۱ متر عرض دارد که میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های خصوصی قرارداد شده است و تاکنون ۲۵ فیصد پیشرفت کاری دارد.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۲:۱۳
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا ۲۴ فیصد پیشرفت کاری دارد

اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در چهار بخش ( حود، جورغل، خارج و غچولان) توسط وزارت فواید عامه تحت کار قرار دارد، کار های ساختمانی این پروژه تا حال ۲۴.۵ فیصد پیشرفت کاری. . .

BACK TO NEWS