کار باقی مانده شاهراه کابل – کندهار به منظور ترمیم و بازسازی اساسی به بخش های مختلف تقسیم می گردد

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۵
کار باقی مانده شاهراه کابل – کندهار به منظور ترمیم و بازسازی اساسی به بخش های مختلف تقسیم می گردد

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه که شماری از رؤسای مرکزی و انجنیران این وزارت وی را همراهی می نمودند؛ به منظور تقسیم بندی و شامل نمودن کار متباقی شاهراه کابل – کندهار در پلان کاری سال آینده از شاهراه متذکره بازدید به عمل آورد.

وزارت فواید عامه کار ترمیم و بازسازی این شاهرا را در سال گذشته در ۷ بخش مختلف آغاز نموده بود که اکنون کار بعضی از قسمت های ان تکمیل شده است. 
سرپرست وزارت فوایدعامه به تیم های تخنیکی این وزارت هدایت داد، تا کار متباقی این شاهراه را به لات های مختلف تقسیم نمایند؛ تا با شرکت ها خصوصی ازطریق داوطلبی قرارداد شده، که در سال آینده کار آن آغاز گردد.

همچنان سرپرست وزارت فواید در این سفر از جریان کار یک محراب مسجد ولسوالی دامان مسیر شاهراه کابل – کندهار بازدید نموده و با تطبیق کننده گان این پروژه در مورد سرعت بخشیدن و کیفیت کار هدایت لازم داد.

قابل یاد آوریست که به هدایت سرپرست وزارت فوایدعامه، تیم های تخنیکی این وزارت ضمن بازدید از جریان کار کندهار – ارزگان از مسیر سرک حلقوی شهر کندهار نیز بازدید به عمل آوردند. 
 

9 months ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۹
Background image

سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور از پروژه های تحت کار این وزارت در ولایت های نیمروز و هلمند بازدید به عمل آورد

محترم الحاج ملا محمد عیسی "ثانی" سرپرست وزارت فواید عامه، در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور در حالی‌که وی را شماری از روئسای مرکزی و تخنیکی همراهی می نمودند به ولایت های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۱
Background image

کار دو پروژه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار دو پروژه از سوی وزارت فواید عامه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و باحضور داشت محترم مولوی محمد اکبر عادل رئیس فواید عامه آن ولایت و شماری از مسؤلین محلی، افتتاح. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷
Background image

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان به ارزش ۷۲ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه به ارزش ۷۲ میلیون افغانی با حضور داشت والی محترم این ولایت، رئیس فوایدعامه و شماری از مسوولین محلی افتتاح و به. . .

BACK TO NEWS