کار ترمیم و باسازی شاهراه تخار - کندز به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

media_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۷
کار ترمیم و باسازی شاهراه تخار - کندز به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

کار ترمیم و داغگیری شاهراه تخار – کندز به ارزش بیشتر از ۱۵ میلیون افغانی میان وزارت فواید عامه و شرکت ساختمانی وسرک سازی دورانی قرارداد گردید بود که با حضورداشت رئیس فواید عامه ولایت تخار و شماری مسؤلان محلی افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.

در پروژه متذکره کاراعمار ۳۲ متر دیوار استنادی، یک پایه پلچک ،۵۴۶ متر چویچه آهن کانکریتی و یک لایه اسفالت روی پل به طول ۲۸۹ متر و عرض ۸ متر می باشد که اکنون کار آن تکمیل وبهربرداری سپرده شد.

قابل یادآوریست؛ در جریان کار این پروژه به شماری از باشندگان محل زمینه کار فراهم شده وبه تکمیل شدن آن مشکلات ترانسپورتی مسافرین در مسیر شاهراه تخار – کندز نسبت به گذشته حل شده شده است.
دفتر مطبو

10 months 3 weeks ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۸:۳۴
Background image

وضعیت عمومی شاهراه و سرک‌های کشور

شاهراه سالنگ‌ها؛ امروز در سالنگ ها هوا ابری است، در سالنگ جنوبی احتمال بارش باران و در سالنگ شمالی احتمال بارش برف می برود و ساحه تونل برف باری خفیف جریان دارد و تردد وسایط مسافربری. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۳:۲۰
Background image

شماری از شاهراه ها و سرک های کشوراز وجود مواد رسوبی پاک کاری گردید

به اساس رهنمایی محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه پرسونل ولایتی وزارت فواید عامه آماده گی کامل دارند تا شاهراه ها و سرک هارا از وجود مواد رسوبي پاک کاری نمايند.
پنج. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

رئیس جدید ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

به اساس پشنهاد وزارت فواید عامه و حکم شماره ۴۲۲۸ مورخ ۹/۱۰/ ۱۴۴۵ مقام محترم ریاست الوزرا‌‌ء، محترم حافظ انجنیر عبدالطیف صاحب زاده بحیث رئیس ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه در بست. . .

BACK TO NEWS