کار ترمیم و داغگیری سرک عمومی پنجشیر آغاز شد

ashraf_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۱ - ۱۶:۳۸
کار ترمیم و داغگیری سرک عمومی پنجشیر آغاز شد

 

کار ترمیم و داغگیری سرک عمومی ولایت پنجشیر با قطع نوار توسط مقامات محلی آن ولایت را امروز رسماً آغاز گردید.

این سرک به طول هفتاد کیلومتر از منطقه دالانسنگ ولسوالی شتل- بازار چلپاوی ولسوالی دره این ولایت با امکانات دست داشته ریاست فوایدعامه ولایت پنجشیر ترمیم و داغگیری می شود.

ریاست فوایدعامه پنجشیر می گوید: در این برنامه تمام ساحات ونقاط این جاده که در اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی آسیب دیده اند توسط تیم تخنیکی ریاست فواید عامه ترمیم می‌شود.

همچنان رئیس فواید عامه پنجشیر از یک پروژه دیگر به هزینه سه میلیون هفتصدهزار افغانی از طرف وزارت فواید عامه به این ولایت خبر داد.

وی گفت که این پروژه از طرف محترم الحاج ملا عبدالمنان عمری وزیر فواید عامه که با توجه خاصی که به پنجشیر دارد منظور شده است.

در این پروژه که قرار است در آینده نزدیک از ولسوالی حصه اول- پریان این ولایت آغاز شود در نظر است تمام پل، پلچک، دیوار های استنادی، داغگیری وسایر بخش های جاده عمومی پنجشیر ترمیم و بازسازی شود.

در این برنامه، مقامات محلی ولایت پنجشیر از توجه و ابتکار ریاست فوایدعامه اظهار سپاس و قدردانی نمودند.

دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۶:۴۷
Background image

پنجشیر: کار ترمیم یک سربند برق آبی در این ولایت تکمیل گردید


به اساس هدایت محترم الحاج ملاعبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، به ریاست فواید عامه ولایت پنجشیر، کار ترمیم یک سربند برق آبی در قریه دشت یورت ولایت پنجشیر که قبلاً آغاز شده بود. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۵۴
Background image

سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی معرفی گردید

 

به اساس هدایت محترم الحاج ملاعبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی تعیین و از سوی محترم مفتی امیر عبدالله رئیس دفتر مقام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۴:۱۸
Background image

آگهی!

هفته سوم اسد

پنج شنبه، ۱۳ هم اسد ۱۴۰۱

پلان تطبیقی امتحان الکترونیکی شماری از بست های اعلان شده وزارت فواید عامه از روز شنبه هفته آینده تاریخ ۱۵ هم اسد الی تاریخ ۲۰ ماه اسد  سال ۱۴۰۱. . .

BACK TO NEWS