کار ترمیم و داغ‌گیری شاهراه کندز - تخار به ارزش بیشتر از ۳۸ میلیون افغانی تکمیل گردید

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۴:۷
کار ترمیم و داغ‌گیری شاهراه کندز - تخار به ارزش بیشتر از  ۳۸ میلیون افغانی تکمیل گردید


کار ترمیم و داغ‌گیری شاهراه کندز - تخار به ارزش ۳۸ میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و شرکت ساختمانی و سرک سازی دورانی قرارداد گردیده بود که ۲.۵ کیلومتر سرک متذکره آسفالت (قیرریزی) و ۲۳ کیلومتر آن ترمیم و داغ‌گیر شده که کار آن تکمیل و به بهره برداری سپرده شده است. 

قابل یادآوری است؛ در جریان کار این پروژه برای شماری از باشندگان محل به شکل مستقیم و غیر مستقیم فرصت های کاری فراهم شده بود. با تکمیل شدن کار این پروژه مشکلات ترانسپورتی عابرین مسیر شاهراه کندز- تخار نسبت به گذشته حل خواهد شد.
 

10 months 3 weeks ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۸:۳۴
Background image

وضعیت عمومی شاهراه و سرک‌های کشور

شاهراه سالنگ‌ها؛ امروز در سالنگ ها هوا ابری است، در سالنگ جنوبی احتمال بارش باران و در سالنگ شمالی احتمال بارش برف می برود و ساحه تونل برف باری خفیف جریان دارد و تردد وسایط مسافربری. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۳:۲۰
Background image

شماری از شاهراه ها و سرک های کشوراز وجود مواد رسوبی پاک کاری گردید

به اساس رهنمایی محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه پرسونل ولایتی وزارت فواید عامه آماده گی کامل دارند تا شاهراه ها و سرک هارا از وجود مواد رسوبي پاک کاری نمايند.
پنج. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

رئیس جدید ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

به اساس پشنهاد وزارت فواید عامه و حکم شماره ۴۲۲۸ مورخ ۹/۱۰/ ۱۴۴۵ مقام محترم ریاست الوزرا‌‌ء، محترم حافظ انجنیر عبدالطیف صاحب زاده بحیث رئیس ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه در بست. . .

BACK TO NEWS