سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور از پروژه های تحت کار این وزارت در ولایت های نیمروز و هلمند بازدید به عمل آورد

media_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۹
سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور از پروژه های تحت کار این وزارت در ولایت های نیمروز و هلمند بازدید به عمل آورد

محترم الحاج ملا محمد عیسی "ثانی" سرپرست وزارت فواید عامه، در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور در حالی‌که وی را شماری از روئسای مرکزی و تخنیکی همراهی می نمودند به ولایت های نیمروز و هلمند نیز سفر نمودند و از پروژه های تحت کار این وزارت بازدید به عمل آوردند. 
سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفرش به ولایت نیمروز، ضمن بازدید از سرک مسیر بندر ابریشم، پُل های سرشیله و چخانسور، مسیر شاهراه زرنج – دلارام، تجهیزات و وسایل ریاست فواید عامه، دستگاه کرش پلانت، با کارمندان ریاست فواید عامه این ولایت نیز دیدار نموده و به آنها هدایت داد تا کار پروژه های تحت کار را سرعت بخشیده و در قسمت حل مشکلات ترانسپورتی مردم توجه جدی نمایند و تلاش نمایند تا کار پروژه ها در وقت معین تکمیل گردد. 
همچنان سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفر شان به ولایت هلمند، ضمن دیدار با رئیس فواید عامه و پرسونل این ریاست، از جریان کار شاهراه کندهار – هرات، بخش ولایت هلمند بازدید نموده و برای های تیم تخنیکی و کارمندان ریاست فواید عامه آن ولایت در مورد تطبیق بهتر پروژه‌ها و بهبود کارهای یومیه آنها هدایات لازم داد. 
قابل یاد آوریست، در این سفر؛ هیئت همراه-ی سرپرست وزارت فواید عامه از بخش های مالی، تخنیکی و منابع بشری ریاست فوایدعامه ولایت های متذکره نظارت، بررسی و ارزیابی نمودند و به کارمندان بخش های متذکره در مورد بهبود کارها رهنمایی لازم را نمودند. 
 

10 months 3 weeks ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۸:۳۴
Background image

وضعیت عمومی شاهراه و سرک‌های کشور

شاهراه سالنگ‌ها؛ امروز در سالنگ ها هوا ابری است، در سالنگ جنوبی احتمال بارش باران و در سالنگ شمالی احتمال بارش برف می برود و ساحه تونل برف باری خفیف جریان دارد و تردد وسایط مسافربری. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۳:۲۰
Background image

شماری از شاهراه ها و سرک های کشوراز وجود مواد رسوبی پاک کاری گردید

به اساس رهنمایی محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه پرسونل ولایتی وزارت فواید عامه آماده گی کامل دارند تا شاهراه ها و سرک هارا از وجود مواد رسوبي پاک کاری نمايند.
پنج. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

رئیس جدید ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

به اساس پشنهاد وزارت فواید عامه و حکم شماره ۴۲۲۸ مورخ ۹/۱۰/ ۱۴۴۵ مقام محترم ریاست الوزرا‌‌ء، محترم حافظ انجنیر عبدالطیف صاحب زاده بحیث رئیس ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه در بست. . .

BACK TO NEWS