سمنگان: کار ترمیم سه پایه پُل در مسیر شاهراه ایبک – پلخمری تکمیل گردید

wali_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱/۱۴ - ۱۰:۰
سمنگان: کار ترمیم سه پایه پُل در مسیر شاهراه ایبک – پلخمری تکمیل گردید

کار ترمیم سه پایه پُل در مسیر شاهراه ایبک – پلخمری از سوی وزارت فوایدعامه تکمیل گردید.

کار ترمیم این پُل ها میان وزارت فوایدعامه و شرکت ساختمانی و سرک‌سازی احمد مزمل به ارزش بیشتر از ۶.۴ میلیون افغانی قرارداد شده است و از سوی ا.ا.ا تمویل می شود.

در جریان کار این پروژه ها برای شماری از باشندگان محل فرصت های کاری به شکل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده است که با تکمیل شدن آن، مشکلات ترانسپورتی مردم نسبت به گذشته حل گردیده است.

وزارت فوایدعامه همواره تلاش نموده است تا در قسمت حل مشکلات ترانسپورتی مردم با توجه امکانات مالی این وزارت اقدام نماید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۵:۴۶
Background image

بغلان: شاهراه دوشی – بامیان پلخمری بروی ترافیک باز گردید

ریاست فوایدعامه ولایت بغلان توسط پرسونل و ماشینری آنریاست، چندین قسمت شاهراه دوشی – پلخمری که از اثر سیلاب ها مسدود گردیده بود، دوباره بروی ترافیک باز نمود. دفتر مطبوعاتی وزارت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۲:۱۰
Background image

کار جغل اندازی سرک ولسوالی قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان جریان دارد

کار جغل اندازی ۶۰ کیلومتر سرک قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان از سوی ریاست فوایدعامه آن ولایت با همکاری مردم آغاز گردیده؛ جریان دارد. کار این پروژه، مدت چند روز می شود که آغاز گردیده است و. . .

BACK TO NEWS