قسمت های تخریب شده‌ی شاهراه کابل - شمال در ساحه دوشی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه ترمیم و بازسازی می شود

media_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۸ - ۱۳:۳۷
قسمت های تخریب شده‌ی شاهراه کابل - شمال در ساحه دوشی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه ترمیم و بازسازی می شود

محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه در سفر شان به ولایت بغلان از سرک دوشی - بغلان (مسیر شاهراه کابل - شمال) که یک بخش آن در سیلاب های اخیر کاملاً تخریب شده بود با حضور داشت محترم مولوی عبدالرحمن حقانی والی بغلان بازدید نمودند.
سرپرست وزارت فواید عامه در این سفر به روئسای فواید عامه ولایات بغلان، سمنگان، پروان و سالنگ که به ساحه دوشی خواسته شده بودند و حضور داشتند هدایت داد؛ تا اولا مسیر فرعی به منظور رفت و آمد آماده شود و آب دریا را با امکانات دست داشته‌ی شان تغییر مسیر داده و قسمت تخریب شده را به شکل اساسی بازسازی و ترمیم نمایند.
در ادامه سفر؛ سرپرست وزارت فواید عامه به ولایت بغلان، از مسیر سرک بغلان مرکزی الی ولسوالی نهرین بازدید نموده که از اثر سیلاب ها، بخش های این سرک در ساحه شیخ جلال تخریب شده است و به ریاست فواید عامه این ولایت هدایت داد تا در قسمت ترمیم و بازسازی آن اقدام عاجل  نماید

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS