نورستان: کار تحکیم‌کاری پُل کوردر به ارزش بیشتر از ۷ صد هزار افغانی تکمیل گردید

wali_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۱ - ۱۲:۲۹
نورستان: کار تحکیم‌کاری پُل کوردر به ارزش بیشتر از ۷ صد هزار افغانی تکمیل گردید

کار تحکیم‌کاری پُل کوردر از سوی وزارت فوایدعامه در ولایت نورستان تکمیل گردید، بعضی قسمت های این پُل از اثر سیلاب ها تخریب شده بود و بمنظور جلوگیری از تخریب بیشتر تحکیم کاری گردید.

کار تحکیم‌کاری این پروژه میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های خصوصی به ارزش بیشتر از ۷ صد هزار افغانی قرارداد گردیده بود و اکنون کار آن تکمیل گردیده است.

قابل ذکر است، این پل در مسیر سرک کنر – نورستان موقعیت دارد که با تکمیل شدن کار آن مشکلات ترانسپورتی باشندگان محل را نسبت به گذشته حل نموده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۵:۴۶
Background image

بغلان: شاهراه دوشی – بامیان پلخمری بروی ترافیک باز گردید

ریاست فوایدعامه ولایت بغلان توسط پرسونل و ماشینری آنریاست، چندین قسمت شاهراه دوشی – پلخمری که از اثر سیلاب ها مسدود گردیده بود، دوباره بروی ترافیک باز نمود. دفتر مطبوعاتی وزارت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۲:۱۰
Background image

کار جغل اندازی سرک ولسوالی قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان جریان دارد

کار جغل اندازی ۶۰ کیلومتر سرک قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان از سوی ریاست فوایدعامه آن ولایت با همکاری مردم آغاز گردیده؛ جریان دارد. کار این پروژه، مدت چند روز می شود که آغاز گردیده است و. . .

BACK TO NEWS