وضعیت امروز شماری از شاهراه های کشور به شمول سالنگ ها

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۸ - ۱۳:۱۷
وضعیت امروز شماری از شاهراه های کشور به شمول سالنگ ها

سالنگ ها: امروز در شاهراه سالنگ ها هوا ابری بوده و ریزش برف جریان دارد.
وسایط مسافر بری کوچک و بزرگ از هر دو طرف و وسایط باربری از شمال به جنوب در حال عبور و مرور می باشند.
و در بعضی قسمت های که عبور و مرور به مشکل مواجه می باشد از طرف پرسونل ریاست حفظ و مراقبت سالنگ وزارت فواید عامه نمک پاشی جریان دارد.
بلخ: مسیر مزار شریف-ولسوالی چهارکنت از اثر ریزش باران و سیلاب ها بروی ترافیک مسدود می باشد، پاک کاری مواد رسوبی آن به شدت جریان دارد. 
سرپل: در مسیر ولسوالی کوهستانات ولایت سرپل در نتیجه بارش باران در قسمت های مختلف سیلاب ها سرازیر شده است که یک پایه پلچک را تخریب نموده است و این مسیر بروی ترافیک فعلا مسدود گردیده است که تلاش ها برای باز کردن این مسیر از سوی ریاست فواید عامه ولایت سرپل جریان دارد. 
بامیان: مسیر کوتل قوناق میان بامیان-دایکندی از اثر ریزش شدید برف بروی وسایط باربری مسدود گردیده است که پاک کاری آن به شدت جریان دارد. 
قابل یادآوریست که در ولایت نورستان نیز پاک کاری مواد رسوبی در اثر ریزش باران ها و سرازیر شدن سیلاب های اخیر جریان دارد.
الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه به تمامی ریاست های ولایتی این وزارت هدایت داده است که در زمان ریزش باران ها و سرازیر شدن سیلاب ها آمادگی کامل برای پاک کاری سرک ها و شاهراه ها داشته باشند تا از خسارات مالی و جانی جلوگیری صورت گیرد

10 months 3 weeks ago

.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۸:۳۴
Background image

وضعیت عمومی شاهراه و سرک‌های کشور

شاهراه سالنگ‌ها؛ امروز در سالنگ ها هوا ابری است، در سالنگ جنوبی احتمال بارش باران و در سالنگ شمالی احتمال بارش برف می برود و ساحه تونل برف باری خفیف جریان دارد و تردد وسایط مسافربری. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۳:۲۰
Background image

شماری از شاهراه ها و سرک های کشوراز وجود مواد رسوبی پاک کاری گردید

به اساس رهنمایی محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه پرسونل ولایتی وزارت فواید عامه آماده گی کامل دارند تا شاهراه ها و سرک هارا از وجود مواد رسوبي پاک کاری نمايند.
پنج. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

رئیس جدید ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

به اساس پشنهاد وزارت فواید عامه و حکم شماره ۴۲۲۸ مورخ ۹/۱۰/ ۱۴۴۵ مقام محترم ریاست الوزرا‌‌ء، محترم حافظ انجنیر عبدالطیف صاحب زاده بحیث رئیس ریاست نظارت و ارزیابی وزارت فوایدعامه در بست. . .

BACK TO NEWS