پنجشیر: پاک‌کاری مواد رسوبی در منطقه پیشغور جریان دارد

wali_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱/۱۴ - ۹:۵۵
پنجشیر: پاک‌کاری مواد رسوبی در منطقه پیشغور جریان دارد

پاک کاری مواد رسوبی ناشی از سیلاب های اخیر در منطقه پیشغور ولایت پنجشیر از دیروز به این طرف توسط ریاست فوایدعامه آن ولایت جریان دارد و بزودی پاک‌کاری پلچک ها نیز آغاز می شود.

قرار است ریاست فوایدعامه آن ولایت برای عبور سیلاب‌های احتمالی یک کانال اضطراری را در منطقه پیشغور ولسوالی حصه اول این ولایت ایجاد نماید تا یک مجرا برای عبور سیلاب ها موجود باشد و از تخریب امکان مسکونی و مدارس آن منطقه، در آینده جلوگیری گردد.

قابل ذکر است، باشندگان چند ولسوالی از این مسیر رفت و آمد دارند و از این اقدام ریاست فوایدعامه ولایت پنجشیر اظهار خرسندی می نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۵:۴۶
Background image

بغلان: شاهراه دوشی – بامیان پلخمری بروی ترافیک باز گردید

ریاست فوایدعامه ولایت بغلان توسط پرسونل و ماشینری آنریاست، چندین قسمت شاهراه دوشی – پلخمری که از اثر سیلاب ها مسدود گردیده بود، دوباره بروی ترافیک باز نمود. دفتر مطبوعاتی وزارت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۲:۱۰
Background image

کار جغل اندازی سرک ولسوالی قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان جریان دارد

کار جغل اندازی ۶۰ کیلومتر سرک قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان از سوی ریاست فوایدعامه آن ولایت با همکاری مردم آغاز گردیده؛ جریان دارد. کار این پروژه، مدت چند روز می شود که آغاز گردیده است و. . .

BACK TO NEWS