کار  ترمیم اساسی  8 کیلومتر سرک کابل – میدان شهر با قطع نوار رسماً آغاز گردید

ashraf_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۰:۱۰
کار  ترمیم اساسی  8 کیلومتر سرک کابل – میدان شهر با قطع نوار رسماً آغاز گردید

 

 کار ترمیم اساسی ( قیرریزی ) 8 کیلومتر سرک از پل کمپنی شهر کابل به طرف میدان شهر، توسط محترم سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با حضور مفتی محمد هارون سرپرست زون کابل،  شماری از روئسای تخنیکی و مسوولین شرکت قراردادی، با قطع نوار رسماً آغاز گردید

سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در مراسم آغاز این پروژه گفت: رهبری وزارت فوایدعامه  امـــارت ا. ا ، سرک‌ها و پل‌هایی را در اولویت خود قرارداده که تخریب گردیده و باعث ایجاد مشکلات در رفت و آمد مردم شده است.
 وی افزود: کار ترمیم اساسی (قیرریزی) ۸ کیلومتر سرک کابل – میدان شهر  به ارزش بیشتر از 30 میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و شرکت ساختمانی هیواد نگین قرارداد گردیده و قرار است کار آن در 35 روز آینده تکمیل شود.
سرپرست معینیت تخنیکی اضافه کرد: ترمیم و میلینک کاری شاهراه زابل – میدان شهر، 30 کیلومتر شاهراه سالنگ و سه پایه پل در ولسوالی شهر صفا ولایت زابل، از سوی  امـــارت ا. ا قبلاً آغاز گردیده و کار آنها عملاً جریان دارد و این روند در آینده شامل تمام ولایات افغانستان می شود.

در ادامه حافظ منور مشاور معینیت حفظ ومراقبت سرکها صحبت نموده افزود: معینیت حفظ و مراقبت سرکها تمام نقاط آسیب پذیر را که در رفت و آمد مردم و فصل زمستان مشکلات ترانسپورتی را ایجاد می نماید شناسایی نموده و بخاطر حل مشکلات مردم از سوی وزارت فوایدعامه پلان های اساسی روی دست گرفته شده است .

وی افزود: شاهراه کابل – میدان شهر 24 کیلومتر طول دارد که کار 8 کیلومتر آن امروز آغاز گردید، متباقی 16 کیلومتر آن در مراحل تخنیکی قراردارد و در آینده کار آن نیز آغاز خواهد شد.
 در اخیر مفتی محمد هارون، سرپرست ریاست فوایدعامه کابل صحبت نموده، از تطبیق با کیفیت مطابق مشخصات تخنیکی این پروژه به وقت و زمان معین آن اطمینان داده و از باشندگان محل خواست که در جریان کار این پروژه با وزارت فوایدعامه همکاری همه جانبه نمایند.
دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۶:۴۷
Background image

پنجشیر: کار ترمیم یک سربند برق آبی در این ولایت تکمیل گردید


به اساس هدایت محترم الحاج ملاعبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، به ریاست فواید عامه ولایت پنجشیر، کار ترمیم یک سربند برق آبی در قریه دشت یورت ولایت پنجشیر که قبلاً آغاز شده بود. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۵۴
Background image

سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی معرفی گردید

 

به اساس هدایت محترم الحاج ملاعبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی تعیین و از سوی محترم مفتی امیر عبدالله رئیس دفتر مقام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۴:۱۸
Background image

آگهی!

هفته سوم اسد

پنج شنبه، ۱۳ هم اسد ۱۴۰۱

پلان تطبیقی امتحان الکترونیکی شماری از بست های اعلان شده وزارت فواید عامه از روز شنبه هفته آینده تاریخ ۱۵ هم اسد الی تاریخ ۲۰ ماه اسد  سال ۱۴۰۱. . .

BACK TO NEWS