کار اعمار و ساختمان ۲.۵ کیلومتر سرک در ولسوالی گذره ولایت هرات ۶۹ فیصد پیشرفت کاری دارد

ashraf_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۱۵:۲۸
کار اعمار و ساختمان ۲.۵ کیلومتر سرک در ولسوالی گذره ولایت هرات ۶۹ فیصد پیشرفت کاری دارد

این سرک کانکریتی ۲.۵ کیلومتر طول دارد، از محل آزا دی الی قریه ی حیدر آباد، مربوط ولسوالی گذره ولایت هرات، با ساختمان های آبرو آن در دو بخش اعمار می شود.

این پروژه میان وزارت فوایدعامه و دو شورای محل قرارداد گردیده، از سوی حکومت افغانستان تمویل می شود و تا کنون۶۹ فیصد پیشرفت کاری دارد.

در جریان ساختمان پروژه متذکره برای باشندگان محل ۵۸۱۹ روز کاری ایجاد شده که با تکمیل شدن کار آن قریه‌جات علی آباد، حیدر آباد، محل آزادی و دل آباد به سرک عمومی هرات - کندهار وصل گردیده و سهولت ترانسپورتی را در رفت و آمد مردم به شهر هرات مهیا می سازد.

قابل ذکر است، از پروژه ی مذکور ۸۵۰ فامیل به صورت مستقیم و ۱۴۸۰ فامیل به صورت غیر مستقیم مستفید میشوند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۳۲
Background image

نشست مشترک میان هیئت خط آهن وزارت فوایدعامه افغانستان و هیئت خط آهن ازبکستان در شهر کابل برگزار گردید

در این نشست ها که دیروز در ارگ و امروز در وزارت فوایدعامه برگزار گردیده است؛ طرفین فیصله نمودند که اجلاس پنج جانبه افغانستان، ازبکستان، پاکستان، روسیه و قزاقستان پیرامون اتصال خط آهن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۶:۱۳
Background image

سروی ترمیماتی شاهراه کابل – کندهار از سوی وزارت فوایدعامه آغاز می شود

به اساس هدایت رهبری وزارت فوایدعامه 32 تن از انجنیران مسلکی بخش مختلف این وزارت در هماهنگی با شرکت های ساختمانی افغان صداقت و باختر گروپ از کابل الی کندهار این شاهراه را سروی ترمیماتی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۵:۵۱
Background image

سه تن از روئسای جدید التقرر در وزارت فوایدعامه معرفی گردیدند

به اساس لزوم دید رهبری وزارت فوایدعامه ا.ا.ا، محترمان هریک انجنیرعامر یاسر به حیث سرپرست ریاست کنترول و کیفیت پروژه ها، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست ریاست اداری و خدمات و مولوی. . .

BACK TO NEWS