کار اعمار پل تخریب شده ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار آغاز شد

wali_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۲۳:۵۲
کار اعمار پل تخریب شده ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار آغاز شد

پل سرکاری باغ ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار به تاریخ چهارم ماه حمل سال جاری در نتیجه انفجار یک موتر مملو از مواد انفجاری مخالفین مسلح منفجر گردیده بود که مشکلاتی را در رفت و آمد باشندگان ولسوالی متذکره به وجود آورده است.

این پل ۱۷۲ طول متر و ۱۰ عرض متر دارد و حدود بیشتر از ۴۰ متر آن با مواد انفجاری تخریب شده است.

وزارت فوایدعامه بعد از طی مراحل تخنیکی و تدارکاتی، امروز چهار شنبه مورخ ۲۶ جوزا سال جاری، کار اعمار و ساختمان قسمت تخریب شده را آغاز نمود که از سوی حکومت افغانستان تمویل میگردد، با تکمیل شدن کار این پل مشکلات ترانسپورتی باشندگان ولسوالی ارغنداب حل خواهد شد.

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۲۲:۶
Background image

نشست معینان وزارت فوایدعامه با مستشار اقتصادی سفارت ایران

محترم مولوی بخت الرحمن شرافت سرپرست معینیت مالی و اداری و محترم ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه در حالیکه محترم مولوی امیر عبدالله سرپرست ریاست دفتر و محترم قاری محمد. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۰:۱۰
Background image

کار  ترمیم اساسی  8 کیلومتر سرک کابل – میدان شهر با قطع نوار رسماً آغاز گردید

 

 کار ترمیم اساسی ( قیرریزی ) 8 کیلومتر سرک از پل کمپنی شهر کابل به طرف میدان شهر، توسط محترم سید ادریس میر سرپرست معینیت تخنیکی وزارت فوایدعامه با حضور مفتی محمد هارون سرپرست زون. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۱ - ۱۴:۳۰
Background image

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ جریان دارد

ترمیم 30 کیلومتر شاهراه سالنگ شمالی و جنوبی به ارزش بیشتر از 53 میلیون افغانی در دو بخش با دو شرکت ساختمانی از سوی امارت اسلامی افغانستان قرارداد گردیده است و اکنون کار آن به شدت جریان. . .

BACK TO NEWS