کار ترمیم و باز سازی یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۵
کار ترمیم و باز سازی یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار ترمیم یک پایه پُل فلزی در ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز از سوی وزارت فوایدعامه به ارزش بیش از ۴.۷ میلیون افغانی تکمیل و با حضور داشت والی محترم ولایت کندز، قوماندان محترم امنیه، رئیس فواید عامه این ولایت و شماری از مسؤلین محلی افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.
این پل؛ به طول۱۲۰ متر و عرض ۸ متر، در مسیر ولسوالی قلعه ذال موقعیت دارد، که شیر خان بندر را با ولسوالی دولت آباد ولایت بلخ وصل می سازد و در انتقال اموال تجارتی نقش مهم و اقتصادی دارد.

کار ترمیم و بازسازی این پل میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت خصوصی ساختمانی و سرک سازی به ارزش ۴۷۷۱۸۶۰ افغانی قرارداد گردیده بود، که در مدت سه ماه تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.
قابل یاد آوریست که با ترمیم این پل مشکلات ترانسپوتی مردم نسبت به گذشته حل شده است.
 

1 year 1 month ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۴:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک روغنیات و مواد چرب کننده مورد ضرورت ریاست. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

اطلاعیه وزارت فواید عامه در مورد شاهراه سالنگها

وزارت فواید عامه کار باقیمانده بازسازی و ترمیم شاهراه ها را در سه بخش آغاز نموده است و به منظور تنظیم بهتر رفت و آمد وسایط ترانسپورتی از تمام دریوران محترم وسایط باربری و مسافر‌بری. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۳۹
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۸ الی ۱۴ ماه سرطان سال ۱۴۰۳ هـ.ش) از طریق خطوط آهن وزارت فواید عامه افغانستان (۷۶۸۸۱) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.
در این میان از طریق بندر حیرتان(۶۲۱۳۳). . .

BACK TO NEWS