از اثر حادثه ترافیکی در مسیر شاهراه سالنگ ها یک تن شهید و دو تن دیگر مجروح گردیدند

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۳ - ۱۰:۴۰
از اثر حادثه ترافیکی در مسیر شاهراه سالنگ ها یک تن شهید و دو تن دیگر مجروح گردیدند


از اثر بی احتیاطی راننده شب گذشته در ساحه اولنگ سالنگ شمالی یک عراده موتر مسافربری نوع کرولا با تریلری تصادم نموده، که متأسفانه در این حادثه یک خانم شهید و دو تن دیگر مجروح گردیدند.
پرسونل ریاست حفظ و مراقبت سالنگ های وزارت فوایدعامه، هم‌زمان به محل حادثه رسیدند و مجروحین را غرض تداوی به نزدیک ترین مرکز صحی انتقال نموده است.

وزارت فوایدعامه، از تمام رانندگان میخواهد؛ به منظور جلوگیری از این نوع حادثات؛ هنگام عبور و مرور از شاهراه سالنګ و دیگر شاهراه های کشور از احتیاط کامل کار گرفته، قوانین ترافیکی را مراعات نموده و به راهنمایی های مؤظف توجه شاهراه جدی نمایند.

قابل ذکر است، امروز در شاهراه سالنگ ها هوا ابری می باشد و شاهراه متذکره بروی ترافیک باز می باشد؛ اکنون وسایط مسافر بری دو طرفه و وسایط باربری از شمال به جنوب در حال حرکت می باشند.

2 weeks 1 day ago

.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۱۳:۴۶
Background image

رئیس مالی و حسابی وزارت فوایدعامه معرفی گردید

 به اساس پیشنهاد وزارت فوایدعامه و حکم شماره ۳۸۷۳ مورخ ۴ / ۱۱ / ۱۴۴۴ مقام عالی ریاست الوزرا، محترم حافظ غلام الرحمن در بست رتبه دوم به حیث رئیس مالی و حسابی وزارت فوایدعامه تعیین و به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۰:۵
Background image

معین حفظ و مراقبت سرک ها از ریاست فواید عامه سرپل بازدید به عمل آورد

 

محترم الحاج معاون ملا عبدالجبار، معین حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوایدعامه، در جریان سفر اش به ولایات شمال کشور، که یک تیم تخنیکی وی را همراهی می‌نماید؛ از ریاست فوایدعامه جوزجان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۳ - ۱۵:۱۸
Background image

رئیس فواید عامه غزنی از جریان کار ترمیم سرک خوگیانی بازدید نمود:


الحاج ملا محب الله عباس رئیس فواید عامه ولایت غزنی همراه با یک تیم انجنیری آن ریاست از جریان کار ترمیم سرک ولسوالی خوگیانی این ولایت نظارت و بازدید به عمل آورد، در جریان این سفر ولسوال. . .

BACK TO NEWS