از اثر حادثه ترافیکی در مسیر شاهراه سالنگ ها یک تن شهید و دو تن دیگر مجروح گردیدند

media_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۳ - ۱۰:۴۰
از اثر حادثه ترافیکی در مسیر شاهراه سالنگ ها یک تن شهید و دو تن دیگر مجروح گردیدند


از اثر بی احتیاطی راننده شب گذشته در ساحه اولنگ سالنگ شمالی یک عراده موتر مسافربری نوع کرولا با تریلری تصادم نموده، که متأسفانه در این حادثه یک خانم شهید و دو تن دیگر مجروح گردیدند.
پرسونل ریاست حفظ و مراقبت سالنگ های وزارت فوایدعامه، هم‌زمان به محل حادثه رسیدند و مجروحین را غرض تداوی به نزدیک ترین مرکز صحی انتقال نموده است.

وزارت فوایدعامه، از تمام رانندگان میخواهد؛ به منظور جلوگیری از این نوع حادثات؛ هنگام عبور و مرور از شاهراه سالنګ و دیگر شاهراه های کشور از احتیاط کامل کار گرفته، قوانین ترافیکی را مراعات نموده و به راهنمایی های مؤظف توجه شاهراه جدی نمایند.

قابل ذکر است، امروز در شاهراه سالنگ ها هوا ابری می باشد و شاهراه متذکره بروی ترافیک باز می باشد؛ اکنون وسایط مسافر بری دو طرفه و وسایط باربری از شمال به جنوب در حال حرکت می باشند.

1 year ago

.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۲۳
Background image

کار ترمیم قسمت های تخریب شده و پاک کاری مواد رسوبی شماری از شاهراه ها و سرک های کشور به شدت جریان دارد

در اثر بارندهگی ها و سرازیر شدن سیلاب های اخیر در ولایت بامیان سرک بامیان-سرپل، بامیان - بغلان و مسیر ولسوالی سرک نمبر ۲ یکاولنگ، شماری از سرک ها و مسیر های مواصلاتی در ولایت غور،‌ مسیر. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۵:۵۷
Background image

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات مختلف کشور از مواد رسوبی سیلاب های اخیر به شدت جریان دارد

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات غور، هرات،‌ پکتیا، سمنگان، تخار بغلان، بدخشان، هرات، خوست و پروان در اثر ریزش باران ها و سرازیر شدن سیلاب های روز گذشته شماری از سرک ها موقتاً بروی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۳
Background image

پاک کاری شماری از سرک های مواصلاتی ولسوالی های ولایت بغلان جریان دارد

از اثر بارش و جاری شدن سیلاب های اخیر  در شماری از ولسوالی های ولایت بغلان مواد سیلابی به سطح سرک سرازیر شده بود که کار پاک کاری آن ازسوی تیم های ولایتی وزارت فواید عامه به شدت جریان. . .

BACK TO NEWS