بخش دوم سرک چغچران – گردندیوال در ولایت میدان وردک ۷۱ فیصد پیشرفت کاری دارد

wali_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۶:۳۱
بخش دوم سرک چغچران – گردندیوال در ولایت میدان وردک ۷۱ فیصد پیشرفت کاری دارد

بخش دوم سرک چغچران – گردندیوال ۶۰ کیلو متر طول و ۱۱ متر عرض دارد که ۵۵ کیلو متر آن در ولایت میدان وردک و ۵ کیلومتر متباقی آن در ولایت بامیان تحت ساختمان قرار دارد.

این پروژه یک بخش مهم از دهلېز شرق – غرب افغانستان است که کار اعمار و ساختمان آن با ۷۱ فیصد پیشرفت کاری ادامه دارد.

دهلیز شرق – غرب یکی از پروژه های مهم زیربنای ترانسپورتی افغانستان است که از ولایت ننگرهار آغاز و با عبور از ولایات لغمان، کابل، میدان وردک، بامیان و غور به هرات وصل می شود.

قسمت های زیاد این دهلیز در گذشته اعمار و ساختمان شده است، بعضی قسمت های آن در ولایات میدان وردک، غور و هرات تحت کار میباشد و متباقی در مراحل سروی، دیزاین و تدارکات قرار دارند.

دهلیز شرق – غرب یکی از مسیر های مهم، اساسی و نزدیک میباشد که با تکمیل شدن آن بندر تورغندی ولایت هرات با بندر تورخم ننگرهار وصل می شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۲۳:۵۲
Background image

کار اعمار پل تخریب شده ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار آغاز شد

پل سرکاری باغ ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار به تاریخ چهارم ماه حمل سال جاری در نتیجه انفجار یک موتر مملو از مواد انفجاری مخالفین مسلح منفجر گردیده بود که مشکلاتی را در رفت و آمد باشندگان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۴:۱۸
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک خواجه غار - دشت قلعه به سرعت جريان دارد

سرک ولسوالی خواجه غار الى ولسوالى دشت قلعه ولايت تخار ۱۷ کیلومتر طول و ۱۱ متر عرض دارد که میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های خصوصی قرارداد شده است و تاکنون ۲۵ فیصد پیشرفت کاری دارد.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۲:۱۳
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا ۲۴ فیصد پیشرفت کاری دارد

اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در چهار بخش ( حود، جورغل، خارج و غچولان) توسط وزارت فواید عامه تحت کار قرار دارد، کار های ساختمانی این پروژه تا حال ۲۴.۵ فیصد پیشرفت کاری. . .

BACK TO NEWS