به ارزش بیشتر از ۵۸ میلیون افغانی ۴۵ کیلومتر سرک در ولایت سرپل حفظ و مراقبت شده است

mopw_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳ - ۱۲:۴۲
به ارزش بیشتر از ۵۸ میلیون افغانی ۴۵ کیلومتر سرک در ولایت سرپل حفظ و مراقبت شده است

به ارزش بیشتر از ۵۸ میلیون افغانی ۴۵ کیلومتر سرک در ولایت سرپل حفظ و مراقبت شده است .

سوم جدی ۱۳۹۹

ریاست فواید عامه ولایت سرپل در سال مالی ۱۳۹۹، ۱۷کیلومترلات اول سرک سفید خاک ولسوالی بلخاب واندراب را به قیمت بیشتر از ۲۴میلیون افغانی، ۱۳ کیلومتر لات دوم سرک سفید خاک ولسوالی بلخاب را به قیمت  بیشتر از ۱۸ میلیون افغانی و ۱۵ کیلومتر سرک مسجد سبزولسوالی سانچارک را  به  قیمت بیشتر از ۱۵میلیون افغانی با شرکت های خصوصی ساختمانی قرار داد و حفظ و مراقبت نموده است.

همچنان ۲۰۰ متر دیوار استنادی در مسیر شاهراه سرپل – شبرغان به قیمت بیشتر از ۵ میلیون افغانی احیای مجدد شده است که بودجه این پروژه ها از سوی دولت افغانستان پرداخت گردیده است .

پروژه های یاد شده در رفت و آمد باشندگان ولسوالی های سانچارک، بلخاب و سفید خاک ولایت سرپل سهولت فراهم نموده  و علاوه برآن در جریان کار پروژه برای تعدادی از باشندگان مسیرهای متذکره نیز شغل ایجاد گردیده است.

وزارت فوایدعامه – کابل

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۱۳:۱۲
Background image

وزیر فواید عامه با نماینده مردم و شماری از بزرگان ولایت کندهار در مورد بازسازی پل های تخریب شده ارغنداب گفتگو نمود

انجنیر نجیب الله یمین وزیر فواید عامه با خلیل الله مجاهد، نماینده مردم کندهار در ولسی جرگه در حالیکه شماری از بزرگان قومی آن ولایت نیز حضور داشتند، در رابطه به بازسازی پل های ویران شده. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۱۱:۲۴
Background image

وزیر فواید عامه با اعضای ولسی جرگه در مورد اعمار و ساختمان بعضی سرک ها ملاقات نمود

انجنیر نجیب الله یمین وزیر فواید عامه در دفتر کار اش با اسدالله شهباز نماینده مردم بغلان در ولسی جرگه و رسول خان کوچی، نماینده حوزه کوچی ها در حالیکه مامور احمدزی، خالد اسد، ضیاالدین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۷ - ۱۳:۲۱
Background image

وزارت فواید عامه کارکنان ترازو های بلند تناژ در مسیر شاهراه ها را به اتهام فساد و بی کفایتی از وظایف شان برکنار نمود

انجنیر نجیب الله یمین وزیر فواید عامه پس از شکایات پی هم اتحادیه های ترانسپورتی و باربری، رانندگان و مردم از مامورین ترازو ها، یک هیئت تحقیق را منصوب نمود که نتیجه تحقیق هیئت منجر به. . .

BACK TO NEWS