تخار: کار جغل اندازی سرک ولسوالی های اشکمش – بنگی تکمیل گردید

wali_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۲ - ۱۲:۳۵
تخار: کار جغل اندازی سرک ولسوالی های اشکمش – بنگی تکمیل گردید

کار جغل اندازی ۱۰ کیلومتر سرک ولسوالی اشکمش – بنگی ولایت تخار از سوی وزارت فوایدعامه تکمیل گردید.

کار جغل اندازی این پروژه میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های خصوصی به ارزش بیشتر از ۳ میلیون افغانی قرارداد گردیده بود و از سوی ا.ا.ا تمویل می گردید.

در جریان کار این پروژه برای شماری از باشندگان محل فرصت های کاری به طور مستقیم و غیر مستقیم ایجاد گردیده بود که با تکمیل شدن کار آن، مشکلات ترانسپورتی مردم نسبت به گذشته حل گردیده است.

وزارت فوایدعامه همواره تلاش می نماید با توجه به امکانات مالی این وزارت در قسمت حل مشکلات ترانسپورتی اقدام نماید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۵:۴۶
Background image

بغلان: شاهراه دوشی – بامیان پلخمری بروی ترافیک باز گردید

ریاست فوایدعامه ولایت بغلان توسط پرسونل و ماشینری آنریاست، چندین قسمت شاهراه دوشی – پلخمری که از اثر سیلاب ها مسدود گردیده بود، دوباره بروی ترافیک باز نمود. دفتر مطبوعاتی وزارت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۲:۱۰
Background image

کار جغل اندازی سرک ولسوالی قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان جریان دارد

کار جغل اندازی ۶۰ کیلومتر سرک قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان از سوی ریاست فوایدعامه آن ولایت با همکاری مردم آغاز گردیده؛ جریان دارد. کار این پروژه، مدت چند روز می شود که آغاز گردیده است و. . .

BACK TO NEWS