تفاهمنامه همکاری میان ریاست عمومی انستیتوت زیربناهای ترانسپورتی وزارت فوایدعامه ا.ا.ا و پوهنتون سلام به امضا رسید

ashraf_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۹:۵۷
تفاهمنامه همکاری میان ریاست عمومی انستیتوت زیربناهای ترانسپورتی وزارت فوایدعامه ا.ا.ا و پوهنتون سلام به امضا رسید

تفاهمنامه همکاری میان ریاست عمومی انستیتوت زیربناهای ترانسپورتی وزارت فوایدعامه ا.ا.ا و پوهنتون سلام در زمینه ارتقای ظرفیت کارمندان این وزارت در مقطع تحصیلی لیسانس، ماستری و تبادل تجارب و همکاری های علمی به امضا رسید.

در مراسم امضای این تفاهمنامه،‌ پوهنمل داکتر ذبیح ‌الله رسولی رئیس انستیتوت زیربناهای ترانسپورتی وزارت فوایدعامه، ضمن تبریکی امضای این تفاهمنامه گفت: به منظور رشد و ارتقای ظرفیت تخنیکی و مسلکی کارمندان وزارت فوایدعامه این تفاهمنامه به امضاء رسید تا از یک طرف زمینه رشد و ارتقای سطح تحصیلی کارمندان فراهم گردد و از طرف دیگر ما را به اهداف تعیین شده‌ی وزارت کمک نماید.

در ادامه، ابوبکر مدقق معاون علمی پوهنتون سلام امضای این تفاهمنامه را برای طرفین مهم خوانده، از وزارت فوایدعامه ا.ا.ا، اظهار سپاس و تشکری نموده گفت: پوهنتون سلام آماده همکاری و تشریک معلومات علمی با وزارت فوایدعامه می باشد.

دفتر مطبوعاتی وزارت فوایدعامه

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۵:۴۶
Background image

بغلان: شاهراه دوشی – بامیان پلخمری بروی ترافیک باز گردید

ریاست فوایدعامه ولایت بغلان توسط پرسونل و ماشینری آنریاست، چندین قسمت شاهراه دوشی – پلخمری که از اثر سیلاب ها مسدود گردیده بود، دوباره بروی ترافیک باز نمود. دفتر مطبوعاتی وزارت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۲:۱۰
Background image

کار جغل اندازی سرک ولسوالی قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان جریان دارد

کار جغل اندازی ۶۰ کیلومتر سرک قوش تپه – درزاب ولایت جوزجان از سوی ریاست فوایدعامه آن ولایت با همکاری مردم آغاز گردیده؛ جریان دارد. کار این پروژه، مدت چند روز می شود که آغاز گردیده است و. . .

BACK TO NEWS