در اثر بارش باران و جاری شدن سیلاب های اخیر در شماری از ولایات کشور مواد رسوبی به سطح سرک سرازیر شده که اکنون پاک کاری آن به سرعت جریان دارد

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۸:۲۹
رهبری وزارت فوایدعامه ضمن اظهار غم‎شریکی به خانواده های محترم آسیب دیده‌ی ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان، از خداوند متعال برای شهدا این رویداد المناک؛ بهشت برین، برای بازماندگان شان صبر جمیل و برای مجروحین شِفای عاجل و کامل استدعا می‌نمایند. محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه بر علاوه تیم های کاری و ماشینری ریاست فواید عامه ولایت بغلان؛ پرسونل و ماشینری ریاست های فوایدعامه ولایات سمنگان، بغلان و ریاست حفظ و مراقبت سالنگ ها را نیز به ساحه آسیب دیده اعزام نموده است تا راه های مواصلا

رهبری وزارت فوایدعامه ضمن اظهار غم‎شریکی به خانواده های محترم آسیب دیده‌ی ناشی از سیلاب های اخیر در ولایت بغلان، از خداوند متعال برای شهدا این رویداد المناک؛ بهشت برین، برای بازماندگان شان صبر جمیل و برای مجروحین شِفای عاجل و کامل استدعا می‌نمایند.
محترم الحاج ملا محمد عیسی ثانی سرپرست وزارت فواید عامه بر علاوه تیم های کاری و ماشینری ریاست فواید عامه ولایت بغلان؛ پرسونل و ماشینری ریاست های فوایدعامه ولایات سمنگان، بغلان و ریاست حفظ و مراقبت سالنگ ها را نیز به ساحه آسیب دیده اعزام نموده است تا راه های مواصلاتی را پاک کاری و با تیم های توظیف شده‌ی نهاد مختلف همکاری نمایند و در صورت ضرورت تیم کاری ریاست فوایدعامه ولایت بلخ را نیز به ساحه اعزام می گردد.
وزارت فوایدعامه همواره تلاش نموده و می نماید تا در قسمت نجات جان و مال هموطنان عزیز همکاری همه جانبه نماید.

قابل یاد آوری است؛ در اثر باراش باران و سیلاب های اخیر مواد رسوبی به سطح سرک ها در ولایات بغلان،  کاپیسا، غور، سمنگان و سرپل سرازیر شده است و در رفت و آمد مردم مشکلات ترافیکی را ببار آورده است، اکنون پاک کاری مسیر های ولایات یاد شده از سوی پرسونل و ماشینری ریاست های فواید عامه ولایات مربوطه به سرعت جریان دارد

1 year ago

.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۲۳
Background image

کار ترمیم قسمت های تخریب شده و پاک کاری مواد رسوبی شماری از شاهراه ها و سرک های کشور به شدت جریان دارد

در اثر بارندهگی ها و سرازیر شدن سیلاب های اخیر در ولایت بامیان سرک بامیان-سرپل، بامیان - بغلان و مسیر ولسوالی سرک نمبر ۲ یکاولنگ، شماری از سرک ها و مسیر های مواصلاتی در ولایت غور،‌ مسیر. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۵:۵۷
Background image

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات مختلف کشور از مواد رسوبی سیلاب های اخیر به شدت جریان دارد

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات غور، هرات،‌ پکتیا، سمنگان، تخار بغلان، بدخشان، هرات، خوست و پروان در اثر ریزش باران ها و سرازیر شدن سیلاب های روز گذشته شماری از سرک ها موقتاً بروی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۳
Background image

پاک کاری شماری از سرک های مواصلاتی ولسوالی های ولایت بغلان جریان دارد

از اثر بارش و جاری شدن سیلاب های اخیر  در شماری از ولسوالی های ولایت بغلان مواد سیلابی به سطح سرک سرازیر شده بود که کار پاک کاری آن ازسوی تیم های ولایتی وزارت فواید عامه به شدت جریان. . .

BACK TO NEWS