ساختمان لات دوم سرک دانش - پل مغان ولایت کاپیسا ۸۸ فیصد پیشرفت کاری دارد

wali_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۱۴:۲۸
ساختمان لات دوم سرک دانش - پل مغان  ولایت کاپیسا ۸۸ فیصد پیشرفت کاری دارد

لات دوم سرک دانش - پل مغان دارای ۵ کیلومتر طول و ۶ متر عرض می باشد، به قیمت بیشتر از ۱۱۴ میلیون افغانی میان وزارت فوایدعامه و دو شرکت ساختمانی خصوصی قرار داد شده و از سوی حکومت افغانستان تمویل می گردد.

در مسیر این سرک ۷۱ پایه پلچک به اندازه های مختلف و ۲۳۲۳ متر جویچه های کنار سرک را نیز اعمار می شود و تاکنون ۸۸ فیصد پیشرفت کاری دارد.

با تکمیل شدن کار ساختمان هر سه لات این پروژه ۲۰ قریه با ولسوالی های حصه اول و دوم کوهستان و از طریق آن به محمود راقی مرکز ولایت کاپیسا وصل می سازد که کاهش فاصله میان ولسوالی ها را به همراه دارد.

قابل ذکر است، طول مجموعی سرک دانش الی پل مغان بیشتر از ۲۰ کیلومتر بوده، بخش اول آن تکمیل گردیده آماده بهره برداری می باشد و بخش سوم تحت ساختمان قرار دارد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۲۳:۵۲
Background image

کار اعمار پل تخریب شده ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار آغاز شد

پل سرکاری باغ ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار به تاریخ چهارم ماه حمل سال جاری در نتیجه انفجار یک موتر مملو از مواد انفجاری مخالفین مسلح منفجر گردیده بود که مشکلاتی را در رفت و آمد باشندگان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۴:۱۸
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک خواجه غار - دشت قلعه به سرعت جريان دارد

سرک ولسوالی خواجه غار الى ولسوالى دشت قلعه ولايت تخار ۱۷ کیلومتر طول و ۱۱ متر عرض دارد که میان وزارت فوایدعامه و یکی از شرکت های خصوصی قرارداد شده است و تاکنون ۲۵ فیصد پیشرفت کاری دارد.. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۲:۱۳
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا ۲۴ فیصد پیشرفت کاری دارد

اعمار و ساختمان سرک ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا در چهار بخش ( حود، جورغل، خارج و غچولان) توسط وزارت فواید عامه تحت کار قرار دارد، کار های ساختمانی این پروژه تا حال ۲۴.۵ فیصد پیشرفت کاری. . .

BACK TO NEWS