سرپرست جدید ریاست های دعوت و ارشاد و ترانسپورت وزارت فوایدعامه معرفي گردیدند

media_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۹:۴۹
سرپرست جدید ریاست های دعوت و ارشاد و ترانسپورت وزارت فوایدعامه معرفي گردیدند

به اساس هدایت محترم الحاج ملا عبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، شیخ مولوی میراجان قریشی به حیث سرپرست ریاست دعوت و ارشاد و مفتی مولوی عبدالولی محمد به حیث سرپرست ریاست ترانسپورت این وزارت تعیین و معرفی شدند.

مراسمی‌که به همین مناسبت تدویر یافته بود، مولوی عبدالکریم فاتح معین تخنیکی وزارت فوایدعامه صحبت نمود گفت؛ تغییر و تبدیل در نظام یک اصل است و تغیرات باعث پیشرفت و ترقی اداره می گردد.
در ادامه شیخ مولوی میراجان قریشی سرپرست جدید ریاست دعوت و ارشاد صحبت نمود گفت: پایه های یک نظام شرعی و مردمی به اساس صداقت، عدالت، ایمانداری و خدمت به خلق الله استوار میباشد، وی افزود؛ وظیفه و مسؤلیت؛ یک امانت الهی است و در امانت اخلاص راز کامیابی و کلید بهشت میباشد.

در اخیر مولوی عبدالولی محمد سرپرست جدید ریاست ترانسپور صحبت نموده افزود؛ توظیف و تعیین در یک بخش نظام، مسوولیت است؛ امتیاز نیست، و روزی از این امانت و مسوولیت حتما حساب خواهد داد و ما متعهد به امانت داری و خدمت به وطن می باشیم.
 

.

5 months 2 weeks ago

.

.
aa

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۱۳
Background image

وضعیت امروز سرک ها و شاهراه های کشور:

شاهراه سالنگ ها:
در شاهراه سالنگ ها هوا ابری است، از دو روز بدینسو برف جریان داشت، ضخامت برف در این شاهراه به ۴۷ سانتی متر رسیده است و شاهراه متذکره بروی ترافیک باز می‌باشد.
اکنون وسایط. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۱۵:۱۶
Background image

کار ترمیم و داغ گیری سرک عمومی کابل - گردیز جریان دارد

کار ترمیم و داغ گیری برخی از قسمت های تخریب شده‌ی شاهره  کابل – گردیز در مربوطات ولایت لوگر توسط پرسونل و ماشینری ریاست فوایدعامه آن ولایت جریان دارد.

با ترمیم و داغگیری این سرک مشکلات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۱۴:۵۰
Background image

کار ترمیم اساسی پُل (باغ پُل) تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

به اساس هدایت و توجه خاص عالی قدر امیر المؤمنین حفظ الله و تلاش وزارت فوایدعامه، کار ترمیم اساسی پُل (باغ پل) در مسیر شاهراه کندهار – هرات تکمیل و با حضورداشت شماری از مسؤلان  محلی به. . .

BACK TO NEWS