قرارداد سه پروژه انکشافی وزارت فوایدعامه لغو گردید

mopw_admin
فسخ قرارداد

Publish Date

Closing Date

اطلاعیه!
قرارداد سه پروژه انکشافی وزارت فوایدعامه لغو گردید

قرارداد پروژه های ( سرک کره تاز ولایت کاپیسا به طول ۱۱.۱۷ کیلومتر، سرک خوشی الی محمد آغه ولایت لوگر به طول ۲۶.۵ کیلومتر و سرک ترینکوت الی شاه ولی کوت ولایت کندهار به طول ۲۴ کیلومتر) به دلیل ناتوانی شرکت های در تطبیق پروژه ها لغو گردیده است.
وزارت فوایدعامه متعهد به تطبیق پروژه ها به وقت و زمان معین آن می باشد، تا سهولت های ترانسپورتی به هموطنان عزیز  فراهم شود.
 از اینکه تطبیق پروژه های یاد شده برای باشندگان ولایات متذکره نهایت مهم و با اهمیت می باشند و از طرف دیگر مردم می خواهند این پروژه ها تطبیق و عملی شود، حکومت افغانستان مصمم است تا پروژه های فوق ذکر را با اداره عملیاتی و حمایوی انکشاف ملی که یک شرکت دولتی میباشد؛ قرارداد و کار شان دو باره آغاز گردد.

More tenders

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۷:۵۵
Background image

 قرارداد پروژه تهیه و تدارک تیل و روغنیات مورد ضرورت ریاست اداری و خدمات را  به اساس قرارداد چهارچوبی

موضوع : اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت فواید عامه در نظر دارد  قرارداد پروژه تهیه و تدارک تیل . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۵ - ۸:۱۳
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی پروژه تهیه و تدارک مواد محروقاتی مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت سالنگها به اساس قرارداد چهارچوی

موضوع: اعلان دعوت به داوطلبی پروژه تهیه و تدارک مواد محروقاتی مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت سالنگها به اساس قرارداد چهارچوی

 وزارت فواید عامه از تمام داوطلبان  واجد شرایط  دعوت . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۵ - ۸:۴
Background image

اعلان دعوت به داوطلبی پروژه تهیه و تدارک مواد اعاشوی مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت سالنگها به اساس قرارداد چهارچوی تحت (دولات)

موضوع: اعلان دعوت به داوطلبی پروژه تهیه و تدارک مواد اعاشوی مورد ضرورت ریاست حفظ و مراقبت سالنگها به اساس قرارداد چهارچوی تحت (دولات)

 وزارت فواید عامه از تمام داوطلبان  واجد شرایط  . . .

Back to tenders