وزارت فوایدعامه در یک هفته اخیر صدها کیلومتر سرک‌ها و شاهراه های کشور را را از وجود برف پاک کاری نموده است

media_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۹
وزارت فوایدعامه در یک هفته اخیر صدها کیلومتر  سرک‌ها و شاهراه های کشور را را از وجود برف پاک کاری نموده است


وزارت فوایدعامه در زمستان سال جاری نسبت به سالهای گذشته، در قسمت باز گشایی سرک‌ها و شاهراه ها  تلاش های مثمر و اقدامات به موقع انجام داده است.

این وزارت با استفاده مؤثر پرسونل فنی و مسلکی خویش، زمستان امسال در نقاط مختلف کشور صد‌ها کیلومتر سرک را با هزینه کم و در اسرع وقت از وجود برف پاک کاری و بروی ترافیک و هموطنان عزیز باز نگهداشته است.

وزارت فوایدعامه، با هماهنگی شرکت های قراردادی به اساس پلان ازقبل تعیین شده، در یک هفته اخیر شاهراه ( سالنگ‌ها، کابل- جلال آباد، کابل - گردیز، گردیز - خوست، کابل - غزنی، میدان وردگ - بامیان، دایکندی و شاهراه غور - هرات را پاک‌کاری نموده است.

همچنان، تیم ریاست های ولایتی این وزارت سرک عمومی پنجشیر، سرک ولسوالی نرخ میدان وردگ، سرک ولسوالی واغظ غزنی، سرک ولسوالی دندپتان پکتیا و سرک دب کوتل ولسوالی شینکی زابل را از وجود برف نیز پاککاری نموده است.

قابل ذکر است؛ در جریان برف‌باری های اخیر  در کنار پرسونل ریاست های ولایتی این وزارت، پرسونل ریاست حفظ و مراقبت سالنگ‌ها و پرسونل ریاست نقاط آسیب پذیر در نقاط مختلف کشور و در مسیر های صعب العبور (برفگیر) بمنظور آگهی دهی از وضعیت شاهراه‌ها، کنترول ترافیک و جلوگیری از حوادث ناگوار حضور داشتند تا هموطنان عزیز با سهولت رفت و آمد نمایند.

9 months ago

.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۹
Background image

سرپرست وزارت فواید عامه در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور از پروژه های تحت کار این وزارت در ولایت های نیمروز و هلمند بازدید به عمل آورد

محترم الحاج ملا محمد عیسی "ثانی" سرپرست وزارت فواید عامه، در جریان سفرش به ولایت های جنوب غربی و غرب کشور در حالی‌که وی را شماری از روئسای مرکزی و تخنیکی همراهی می نمودند به ولایت های. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۱
Background image

کار دو پروژه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

کار دو پروژه از سوی وزارت فواید عامه در ولايت پکتيکا به ارزش حدود ۲۲ میليون افغانی تکمیل و باحضور داشت محترم مولوی محمد اکبر عادل رئیس فواید عامه آن ولایت و شماری از مسؤلین محلی، افتتاح. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷
Background image

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان به ارزش ۷۲ میلیون افغانی تکمیل و به بهربرداری سپرده شد

کار سرک آهن کانکریتی کوتل بوغابی ولایت بغلان از سوی وزارت فواید عامه به ارزش ۷۲ میلیون افغانی با حضور داشت والی محترم این ولایت، رئیس فوایدعامه و شماری از مسوولین محلی افتتاح و به. . .

BACK TO NEWS