وزارت فوایدعامه در یک هفته اخیر صدها کیلومتر سرک‌ها و شاهراه های کشور را را از وجود برف پاک کاری نموده است

media_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۹
وزارت فوایدعامه در یک هفته اخیر صدها کیلومتر  سرک‌ها و شاهراه های کشور را را از وجود برف پاک کاری نموده است


وزارت فوایدعامه در زمستان سال جاری نسبت به سالهای گذشته، در قسمت باز گشایی سرک‌ها و شاهراه ها  تلاش های مثمر و اقدامات به موقع انجام داده است.

این وزارت با استفاده مؤثر پرسونل فنی و مسلکی خویش، زمستان امسال در نقاط مختلف کشور صد‌ها کیلومتر سرک را با هزینه کم و در اسرع وقت از وجود برف پاک کاری و بروی ترافیک و هموطنان عزیز باز نگهداشته است.

وزارت فوایدعامه، با هماهنگی شرکت های قراردادی به اساس پلان ازقبل تعیین شده، در یک هفته اخیر شاهراه ( سالنگ‌ها، کابل- جلال آباد، کابل - گردیز، گردیز - خوست، کابل - غزنی، میدان وردگ - بامیان، دایکندی و شاهراه غور - هرات را پاک‌کاری نموده است.

همچنان، تیم ریاست های ولایتی این وزارت سرک عمومی پنجشیر، سرک ولسوالی نرخ میدان وردگ، سرک ولسوالی واغظ غزنی، سرک ولسوالی دندپتان پکتیا و سرک دب کوتل ولسوالی شینکی زابل را از وجود برف نیز پاککاری نموده است.

قابل ذکر است؛ در جریان برف‌باری های اخیر  در کنار پرسونل ریاست های ولایتی این وزارت، پرسونل ریاست حفظ و مراقبت سالنگ‌ها و پرسونل ریاست نقاط آسیب پذیر در نقاط مختلف کشور و در مسیر های صعب العبور (برفگیر) بمنظور آگهی دهی از وضعیت شاهراه‌ها، کنترول ترافیک و جلوگیری از حوادث ناگوار حضور داشتند تا هموطنان عزیز با سهولت رفت و آمد نمایند.

.

5 months 2 weeks ago

.

.
aa

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱/۵ - ۱۱:۱۳
Background image

وضعیت امروز سرک ها و شاهراه های کشور:

شاهراه سالنگ ها:
در شاهراه سالنگ ها هوا ابری است، از دو روز بدینسو برف جریان داشت، ضخامت برف در این شاهراه به ۴۷ سانتی متر رسیده است و شاهراه متذکره بروی ترافیک باز می‌باشد.
اکنون وسایط. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۱۵:۱۶
Background image

کار ترمیم و داغ گیری سرک عمومی کابل - گردیز جریان دارد

کار ترمیم و داغ گیری برخی از قسمت های تخریب شده‌ی شاهره  کابل – گردیز در مربوطات ولایت لوگر توسط پرسونل و ماشینری ریاست فوایدعامه آن ولایت جریان دارد.

با ترمیم و داغگیری این سرک مشکلات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱/۲ - ۱۴:۵۰
Background image

کار ترمیم اساسی پُل (باغ پُل) تکمیل و به بهره برداری سپرده شد

به اساس هدایت و توجه خاص عالی قدر امیر المؤمنین حفظ الله و تلاش وزارت فوایدعامه، کار ترمیم اساسی پُل (باغ پل) در مسیر شاهراه کندهار – هرات تکمیل و با حضورداشت شماری از مسؤلان  محلی به. . .

BACK TO NEWS