وضعیت عمومی سرک ها و شاهراه های کشور

ashraf_admin
شنبه ۱۴۰۱/۶/۵ - ۱۶:۴۶
وضعیت عمومی سرک ها و شاهراه های کشور

بر اساس گزارش ریاست های ولایتی وزارت فواید عامه، وضعیت عمومی سرک ها وشاهراه های کشور قرار ذیل است:

نورستان: سرک نورستان غربی و شرقی دراثر سیلاب های اخیر بروی ترافیک مسدود شده است، پاک کاری آن توسط تیم تخنیکی و ماشینری ریاست فواید عامه آن ولایت جریان دارد.

زابل: سرک ولسوالی شینکی که از اثر تخریب یک پایه پل مسدود شده است، اکنون با نصب یک پایه پل استحکامی کار ابتدایی آن آغاز شده است.

پنجشیر: از اثر جاری شدن سیلاب ها، سرک حصه اول ولسوالی دره در ساحه پشغور بروی ترافیک مسدود شده بود اکنون کاربازگشایی آن از سوی ریاست فواید عامه آن ولایت جریان دارد و راه به شکل اضطراری بروی وسایط بلند باز است.

غزنی:  شاهراه کابل- قندهار که در منطقه لونو پمپ ولسوالی قره باغ ولایت غزنی از اثر جاری شدن سیلاب مسدود شده بود، در نتیجه تلاش تیم تخنیکی وماشینری ریاست فواید عامه آن ولایت بروی ترافیک باز شده است.

پروان: شاهراه کابل - بامیان بر اثر سیلاب های اخیر در ولسوالی های سیاگرد و شینواری این ولایت بروی ترافیک مسدود شده بود اکنون کار پاک کاری آن ازسوی ریاست فواید عامه آن ولایت جریان دارد.

لغمان: سرک مهترلام – نیلوات که در اثر سیلاب های اخیر تخریب شده بود که توسط تیم تخنیکی وماشینری ریاست فواید عامه آن ولایت  پاک کاری و بشکل موقت ترمیم ګردیده است.

همچنان در ولایات میدان ورگ، خوست، کنر و بامیان پاک کار مسیر ها و ترمیم سرک های که در اثر سیلاب های اخیر تخریب گردیده است جریان دارد.

وزارت فوایدعامه از تمام دریوران و مسافرین می خواهد که هنگام عبور از مسیرهای سیلاب زده قوانین ترافیکی را مراعات کرده و از احتیاط کامل کار بگیرند.

دفترمطبوعاتی وزارت فواید عامه

.

11 hours 18 minutes ago

.

.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۷/۷ - ۱۱:۵۵
Background image

سمینار ۱۰ در راستای تطبیق پلان های سالانه وزارت فواید عامه برگزار گردید

به اساس پلان های سالانه وزارت فوایدعامه و تطبیق حکم مقام عالی ریاست الوزرا سمینار ۱۰ روزه‌ی ظرفیت سازی برای شماری از کارمندان این وزارت برگزار گردید.

 در این سمینار در مورد مسایل مالی،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۰:۲۵
Background image

سمینار سه روزه برای کارکنان مرکزی و ولایتی وزارت فوایدعامه تدویر گردید

سمینار سه روزه تخنیکی از سوی ریاست عمومی انستیتوت زیربناهای ترانسپورتی وزارت فوایدعامه برای ۶۰ تن کارکنان مرکزی ریاست های(سرک‌ها و نقاط آسیب پذیر) و ریاست های ولایتی (کاپیسا، لوگو،. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۴ - ۱۵:۵۴
Background image

معین مالی و اداری وزارت فواید عامه معرفی گردید

به اساس حکم شماره ۱۲۷ مورخ ۱۳/ ۲ / ۱۴۴۴ امیرالمومنین حفظ الله، محترم محمد یونس آغا به حیث معین مالی و اداری وزارت تعیین و طی برنامه‌ی با حضور داشت مولوی عبدالسلام حقانی معاون اداری. . .

BACK TO NEWS