وضعیت عمومی شاهراه و سرک‌های کشور

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۸:۳۴
وضعیت عمومی شاهراه و سرک‌های کشور

شاهراه سالنگ‌ها؛ امروز در سالنگ ها هوا ابری است، در سالنگ جنوبی احتمال بارش باران و در سالنگ شمالی احتمال بارش برف می برود و ساحه تونل برف باری خفیف جریان دارد و تردد وسایط مسافربری دوطرفه و وسایط باربری از جنوب به شمال در حرکت می باشند. همچنان برف پاکی، ریک و نمک پاشی در ساحات مختلف از سوی پرسونل ریاست سالنگ ها جریان دارد.

پروان : سرک پروان – بامیان از مسیر دره غوربند که در چندین نقطه سیلاب ها سرازیر شده بود توسط ریاست فوایدعامه ولایت پروان پاک کاری شده و تردد وسایط جریان دارد

 نورستان: هوا ابری است، در اثر بارش باران و سیلاب ها در مسیر سرک کنر – نورستان در ساحه چتراس، ستاپ و در منطقه مندی و در مسیر سرک نورګرام ۔ مندول در ساحه سنګ پول در بعضی قسمت ها کوه لغزش کرده است و در بعضی قسمت ها سیلاب ها سرازیر شده بود که توسط پرسونل و ماشینری ریاست فوایدعامه آنریاست پاک کاری گردید

کاپیسا: در اثر بارش باران و جاری شدن سیلاب ها در ولایت کاپیسا که مسیر سرک گلبهار الی سروبی که مواد سیلابی جمع آوری شده بود پاک کاری و ساحات تخریب شده توسط پرسونل و ماشینری ریاست فوایدعامه پر کاری گردید.

ارزگان: از اثر بارش باران و جاری شدن سیلاب ها؛ سرک خاص ارزگان – چنارتو بخشی از آن قسماً تخریب شده است و همچان یک پایه پل در مسیر سرک خاص ارزگان نیز قسماً تخریب گردیده است. محترم الحاج ملا محمد عیسی سرپرست وزارت فوایدعامه به تمام روئسای ولایتی و تیم های ولایتی هدایت داده است، تا با استفاده از امکانات دست داشته‌ی شان در قسمت پاک کاری سرک ها از مواد سیلابی و باز نگهداشتن شاهراه و سرکها از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نورزند و سهولت های ترانسپورتی را در رفت و آمد هموطنان عزیز ما مهیا نمایند.

1 year ago

.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۲۳
Background image

کار ترمیم قسمت های تخریب شده و پاک کاری مواد رسوبی شماری از شاهراه ها و سرک های کشور به شدت جریان دارد

در اثر بارندهگی ها و سرازیر شدن سیلاب های اخیر در ولایت بامیان سرک بامیان-سرپل، بامیان - بغلان و مسیر ولسوالی سرک نمبر ۲ یکاولنگ، شماری از سرک ها و مسیر های مواصلاتی در ولایت غور،‌ مسیر. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۵:۵۷
Background image

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات مختلف کشور از مواد رسوبی سیلاب های اخیر به شدت جریان دارد

پاک کاری شماری از مسیر ها در ولایات غور، هرات،‌ پکتیا، سمنگان، تخار بغلان، بدخشان، هرات، خوست و پروان در اثر ریزش باران ها و سرازیر شدن سیلاب های روز گذشته شماری از سرک ها موقتاً بروی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۳
Background image

پاک کاری شماری از سرک های مواصلاتی ولسوالی های ولایت بغلان جریان دارد

از اثر بارش و جاری شدن سیلاب های اخیر  در شماری از ولسوالی های ولایت بغلان مواد سیلابی به سطح سرک سرازیر شده بود که کار پاک کاری آن ازسوی تیم های ولایتی وزارت فواید عامه به شدت جریان. . .

BACK TO NEWS