پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

ashraf_admin
شنبه ۱۴۰۱/۴/۴ - ۱۱:۴
پیام تسلیت و همدردی الحاج ملا عبدالمنان عمری، سرپرست وزارت فوایدعامه امارت اسلامی افغانستان در پیوند به زلزله‌ی دیشب در ولایت های خوست و پکتیکا:

با تأسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که به اثر زلزلهِ دیشب در ولایت‌های خوست و پکتیکا شمار زیادی از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی شده‌اند و همین‌گونه خسارات مالی زیادی به مردمان این مناطق وارد شده است. این رویداد مرگ بار، غم و اندوه بزرگی بر دل‌های ما و تمامی مردم افغانستان نهاده است.

 

این‌جانب ضمنِ عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های محترم شهدای این حادثه غم‌انگیز، از بارگاه ایزد منان برای شهدا بهشت‌برین، به زخمیان این حادثه شِفای عاجل و کامل و برای آسیب دیدگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

 

به ریاست‌های فوایدعامه ولایات آسیب‌دیده و ولایات همجوار هدایت داده شده است تا در قسمت پاک‌کاری مناطق آسیب‌دیده و دفن شهداء در هماهنگی با مسوولان ولایتی از هیچ نوع همکاری دریغ ننمایند. هم‌چنان امیدوارم سایر نهادهای مسوول و موسساحت خیریه کمک رسان داخلی و خارجی، در این روزهای دشوار و سخت مردم عزیز افغانستان را کمک و همکاری کنند.

الحاج ملاعبدالمنان عمری

سرپرست وزارت فوایدعامه

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۶:۴۷
Background image

پنجشیر: کار ترمیم یک سربند برق آبی در این ولایت تکمیل گردید


به اساس هدایت محترم الحاج ملاعبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، به ریاست فواید عامه ولایت پنجشیر، کار ترمیم یک سربند برق آبی در قریه دشت یورت ولایت پنجشیر که قبلاً آغاز شده بود. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۵۴
Background image

سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی معرفی گردید

 

به اساس هدایت محترم الحاج ملاعبدالمنان عمری سرپرست وزارت فوایدعامه، مفتی هارون رشید به حیث سرپرست برنامه ملی راه سازی روستایی تعیین و از سوی محترم مفتی امیر عبدالله رئیس دفتر مقام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۳ - ۱۴:۱۸
Background image

آگهی!

هفته سوم اسد

پنج شنبه، ۱۳ هم اسد ۱۴۰۱

پلان تطبیقی امتحان الکترونیکی شماری از بست های اعلان شده وزارت فواید عامه از روز شنبه هفته آینده تاریخ ۱۵ هم اسد الی تاریخ ۲۰ ماه اسد  سال ۱۴۰۱. . .

BACK TO NEWS